Nie żyje Billy Herrington, czyli pan od twitchowego “gachiGASM”

Kojarzycie twitchową emotkę “gachiGASM”? Billy Herrington, który był jej twarzą, niestety zmarł.

Nie żyje Billy Herrington – zginął w wypadku samochodowym 3 marca roku 2018. Był on amerykańskim modelem i aktorem w filmach dla dorosłych. Przyczyniło się to do tego, że stał się internetowym memem, na przykład na japońskiej stronie z filmikami, Nico Nico Douga, gdzie nadano mu miano “Aniki” (duży brat). Jego internetowa sława rozpoczęła się w roku 2007, gdy jeden z jego filmów, “Workout Muscular Men 3”, był używany w “bait-and-switch video” (leci jakiś filmik i nagle dostajemy, np. Ricka Astleya).

Sama emotka gachiGASM została wypromowana podczas streamu Forsena, na którym ktoś puścił gachimuchi remix piosenki.

Same przeróbki tytułowane “gachimuchi” również stały się dość popularne. Polegały one głównie na zastąpieniu elementów dźwięku piosenki/soundtracku odgłosami z filmów, w których Billy Herrington grał.

Z powodu śmierci Herringtona i faktu, że, emotka gachiGASM jest dość popularna, użytkownicy reddita wystąpili z prośbą o uczczeniu pamięci o zmarłym “globalną emotką” (emotki otrzymujemy, subskrybując dany kanał, a te globalne są dostępne dla każdego), która wyglądać by miała na przykład w ten sposób:

Dołączcie do dyskusji tutaj.

O autorze: Kezja-san

Kezja-san18-letni nerd i memiarz, którego głównym hobby i miłością są gry. Większość swojego czasu spędza, grając w Ligę, oglądając chińskie bajki i pisząc rzeczy w internecie.