Twitch Prime na maj: 6 nowych gier do zgarnięcia

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Psychonauts, nowa oferta Twitch Prime jest stworzona specjalnie dla Was.

Oferta Twitch Prime

Maj 2018

  • Psychonauts (przygodówka – platformówka 3D): obdarzony paranormalnymi zdolnościami chłopiec o imieniu Razputin marzy o dołączeniu do elitarnego oddziału Psychonauts, zajmującym się utrzymywaniem porządku na świecie. W tym celu wybiera się do obozu szkoleniowego: z czasem jednak odkrywa coś niepokojącego.
  • Clustertruck (zręcznościówka – platformówka 3D): skakanie po dachach pędzących ciężarówek do mety bez dotykania ziemi. Wszystko to w widoku pierwszoosobowym.
  • Gone Home (przygodowa – eksploracyjna, indie): po rocznym pobycie zagranicą 21-letnia Kata powraca do domu, który zastaje pusty. Kobieta postanawia znaleźć odpowiedź na to, co się w tym czasie stało.
  • Titan Souls (przygodowa – akcja, 2D): jako młody wojownik przemierzamy ruiny pokonując potwory strzegące artefaktów, w których ukryto tytułowe dusze tytanów. Gra jest inspirowana Dark Souls oraz Shadow of the Colossus.
  • High Hell (akcja – strzelanka, indie): w tej neonowej, arcade’owej strzelance niszczymy przestępcze podziemie za pomocą najlepszych shotgunów. Wybuchy, lasery i drzwi niszczone kopniakiem: wszystko w High Hell.
  • I, Hope (przygodowa – akcja, indie): historia wykorzystująca grę słowną, trudną do odniesienia na język polski: miasto, w której wychowywała się młoda dziewczyna o imieniu Hope, opanował Cancer*. Gra jest dedykowana dla dzieci mierzących się z nowotworem.
* Oryg. I, Hope is a beautiful coming of age adventure story about a young girl named Hope, whose town has been taken over by Cancer.

Opisy gier na podstawie Encyklopedii Gier Gry-Online

Na podstawie: https://blog.twitch.tv/twitch-prime-members-add-more-awesome-to-your-game-collection-with-mays-free-games-with-prime-979fba64bbf8

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.