SexMasterka zapowiada nowy klip: Oh Tygrysku

Wygadała się o tym w jednym z najnowszych materiałów Wiktora Mrozika, lepiej znanego z reżyserowania kanału Ponki (z którego odszedł). Na szczegóły będziemy musieli jednak poczekać.

W wydanym 13 maja klipie Wiktora Mrozika “Dlaczego odszedłem z Ponków #noklikbejt” (film poniżej), choć nie dowiadujemy się ostatecznie o powodach jego decyzji, słyszymy rozmowę jego i SexMasterki, w której zdradza nam premierę swojego najnowszego klipu.

Okazuje się, że w ciągu ostatniego roku youtuber nawiązał z nią współpracę, która zaowocowała czterema – a raczej jak się okazuje pięcioma – klipami. Możemy się domyślać, że chodzi o jej teledyski, którymi są:

  • Poka sowę
  • Wyślij nudesa
  • Głębokie gardło
  • Rak

…oraz piąty, którego premiera odbędzie się 19 maja.

Dlaczego Mrozik odszedł z Ponków? Jeszcze nie wiemy. Odpowiedzi możemy spodziewać się “równo za tydzień” od daty publikacji filmu “Dlaczego odszedłem z Ponków”, czyli już 20 maja.

Zamiast tego dowiedzieliśmy się, że Wiktor Mrozik występował z takimi gwiazdami, jak Margaret, Dawid Kwiatkowski czy Edyta Górniak.

Muszę zrzucić z siebie to brzemię i opowiedzieć Wam, dlaczego odszedłem z Ponków… ale nie dzisiaj. […] Równo za tydzień publikuję film, w którym dokładnie i szczerze wszystko opowiem.

O autorze: Lázaro

Lázarozapisany żelaznym rylcem,
wyryty diamentowym ostrzem
na tablicy ich serc
i na rogach waszych ołtarzy
Jr 17, 1