Rojson nie otrzymał pozwu; to kolejny clickbait

Jeżeli Wasi znajomi przekazali Wam informację o pozwie Rojsona ze strony TVN-u, powiedzcie im, że tego nie kupujecie – żadnego pozwu nie było, a TVN nawet nie odwiedził progu domu youtubera.

Moi drodzy, szok, niedowierzanie. Tytuł to nie jest żaden bezczelny clickbait. Dostałem pozew za nielegalne użycie broni palnej krótkiej, jak i materiałów wybuchowych w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Była u mnie telewizja, na początku myślałem, że to jakiś żart […] zrobili reportaż, dostałem wspomniany dokument.

 

Jeszcze mi się głos trzęsie, język plącze.

Naszą uwagę chciał przykuć tylko po to, by zaprezentować… nagrody na 33. edycję sportowej inicjatywy integracyjnej Paintball Z Rojem (PZR). W 2 godziny film otrzymał ponad 57 000 wyświetleń, a ilość łapek w górę znacząco przyćmiła te w dół. Większość komentarzy pod filmem jest pozytywna – użytkownicy gratulują youtuberowi pomysłowości oraz świetnego wykonania.

Czy należało wzbudzać w widzu w tak bezczelny sposób tak skrajne emocje, by zaprezentować nagrody sponsorowane przez 10 różnych firm?

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.