Rafonix ma zawieszony kanał na YouTube

Tymczasowe zawieszenie kanału czy zakończenie pewnej ery, której pierwszą ofiarą był Gural?

Po wejściu na jakikolwiek klip z oficjalnego kanału Rafonixa widzimy tekst: “This video has been removed by the user”. Po odwiedzeniu jego kanału dostrzegamy wiadomość, która wyjaśnia powód zbanowania Marcina Krasuckiego:

To konto zostało zamknięte z powodu wielokrotnych lub poważnych naruszeń zasad YouTube dotyczących nagości i treści pornograficznych.

Opcjonalnie: youtube.com/channel/UC6g5sQONOBrHvji67JSN7hQ

6 kwietnia Boxdel na swoim streamie dzwonił do wróżki z pytaniem o to, kto jako pierwszy wyleci z YouTube. Rafonix miał opuścić platformę zaraz po DanieluMagicalu. Jak widać, wróżba nie spełniła się do końca.

Zamknięcie konta zostało nałożony 10 kwietnia 2018 roku około godziny 16:30. Wydarzył się niespodziewanie: zaledwie kilka dni temu Rafonix został wyznaczony na ambasadora First Vediamo Event wraz z Boxdelem, Lukas TV, Adamz, Epic Cheat Meal i tajemniczym gościem specjalnym. Chciał dzięki temu pokazać swoją wewnętrzną przemianę.

Na Wykopie oraz fanpage’u Rafonixa pojawiło się dużo opinii w sprawie jego bana. Zdecydowana część z nich twierdzi, że youtuber został automatycznie zbanowany z powodu wielu fałszywych zgłoszeń, przez co powinien odzyskać kanał już w ciągu dwóch dni.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.