Rafonix tworzy własną stronę hazardową do CS-a

Ta informacja nie wyszła przypadkiem. Na jednym ze swoich streamów Rafonix z pełną świadomością pochwalił się tworzeniem własnej strony hazardowej do CS-a. Przy okazji zasugerował, ile może zarabiać z filmów sponsorowanych…

5 marca, na jednym ze swoich streamów, Rafonix zaczął rozmawiać z jednym ze swoich znajomych o tworzeniu tzw. upgradera (wyjaśnienie poniżej). Ten spytał go:

Dlatego wszystko, co zarobisz teraz z filmików sponsorowanych, to wrzucamy tam do puli do wygrania, nie?

Rafonix odpowiedział:

Ja normalnie stary się przyznaję wszem i wobec w Internecie, że będę mieć swój upgrader.

Niedługo potem streamer zapytał:

Ile dajemy na start w skinach? Ile mam mieć pieniędzy w skinach?

Rozmówca przestrzegł go, by nie rozmawiali o takich kwotach głośno na live. Co się dziwić, różni są ludzie, różne są media, które wychwytują takie informacje i umieszczają na swoich portalach. “Ale dużo, nie?” – Rafonix nadal ciągnął temat. Otrzymał zbywającą odpowiedź: “no niestety, no, bardzo dużo”.

No bardzo dużo, ale dla mnie to 2-3 filmy sponsorowane i będziemy mieli.

Czym jest upgrader?

Ilustrując to przykładem: masz skina do CS:GO, którego wartość wynosi około 10 dolarów. Oddajesz go stronie (tak zwanemu upgraderowi), gdzie możesz go “ulepszyć” na wartego 20 dolarów. Masz około 40-45% szans na to, że tak się stanie. Najczęściej strony tego typu reklamują się kodami, które należy wpisać, aby zwiększyć szanse o kolejne 1-2%, co zapewnia im darmową reklamę za pomocą użytkownika.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.