Ponad milion osób na streamie Fortnite – tym razem nie Ninja

Kolejne i kolejne rekordy pobijane przez produkcję od Epic Games…

Fortnite bije rekordy nie tylko na Twitchu. Wczoraj, tj. 25 marca 2018 roku, na platformie YouTube streamowano turniej, w którym udział brało 100 najlepszych streamerów gry Fortnite. Było to przedsięwzięcie w języku hiszpańskim, wypełnione najpopularniejszymi osobistościami sceny streamerskiej (jeśli chodzi o grę Fortnite). Całość była broadcastowana przez wszystkich biorących udział, co przyczyniło się do ogromnej liczby oglądających.

Hiszpańskiego YouTubera, Rubena Gundersena, znanego jako elrubiusa, który całość zorganizował, oglądało 1,1 miliona osób (chociaż sumując oglądających na kanale każdego ze streamerów, widzów było o wiele wiele więcej).

Powtórkę możecie obejrzeć na kanale elrbiusa. Co ciekawe, w przeciągu 16 godzin powtórka zyskała już 16 milionów wyświetleń.

Zaskoczony był nawet Alex Rubens odpowiedzialny za content e-sportowy na YouTube, a wcześniej w Riot Games.

Nagród za event nie było, a śmietanka graczy Fortnite wystarczyła, by przed monitorami telefonów, telewizorów i monitorów zebrano ponad milion oglądających.

O autorze: Kezja-san

Kezja-san18-letni nerd i memiarz, którego głównym hobby i miłością są gry. Większość swojego czasu spędza, grając w Ligę, oglądając chińskie bajki i pisząc rzeczy w internecie.