PewDiePie oświadczył się Marzii

Felix i Marzia są ze sobą od 2011 roku. Choć para uważała, że temat oświadczyn jest czymś “dla ludzi starszych”, po 7 latach postanowili w końcu się zaręczyć.

27 kwietnia 2018 roku Felix Kjellberg, znany bardziej jako PewDiePie, najpopularniejszy twórca na YouTube, oświadczył się swojej partnerce, z którą jest od 7 lat. Marzia Bisognin (CutiePieMarzia) przyjęła oświadczyny.

Oboje postanowili pochwalić się tym w mediach społecznościowych za pomocą tego samego zdjęcia: Marzia na Instagramie z opisem “Felix się oświadczył!”, a PewDiePie na Twitterze z tekstem “Powiedziała, że się jeszcze zastanowi…”.

Felix i Marzia obecnie razem mieszkają w Bringhton w Wielkiej Brytanii. Możemy podejrzewać, że do oświadczyn doszło w Japonii, w której para spędzała kilka dni.

Instagram Marzii Bisognin

Felix proposed!! ❤️

A post shared by Marzia Bisognin (@itsmarziapie) on

Twitter Felixa Kjellberga

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.