Notatnik w YouTube – poznajcie Rocket Note

Mieliście kiedyś sytuację, w której musieliście zrobić notatki do filmu, ale wszystkie inne notatniki nagle odmówiły posłuszeństwa? Raczej nie, ale jest szansa, że i tak zainteresuje Was ta wtyczka.

Mowa o Rocket Note, czyli wtyczce do Google Chrome, która umożliwia Wam… no właśnie, robienie notatek do oglądanych filmów na Youtubie. Wtyczka wygląda jak zmodyfikowane okno czatu transmisji na żywo. Do jej obsługi nie potrzebujemy nobla z nauk ścisłych: wpisujemy wybraną frazę, a następnie klikamy enter lub niebieski guzik opisany jako “add”.

Wtyczka1

Wtyczka zapisuje, w jakim momencie filmu byliśmy w trakcie pisania notatki, więc można łatwo skoczyć do wybranego fragmentu klipu.  Możemy też edytować lub usuwać notatki, klikając w koło zębate w prawym górnym rogu okienka. Jest również możliwość przejrzenia swoich wszystkich notatek sporządzonych do różnych materiałów. Tak, to “view all” nas tam przenosi.

Jeżeli chcecie przekonać się na własnej skórze, jak bardzo potrzebujecie tej wtyczki, to tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne linki:

O autorze: TheOldHunter

TheOldHunterJestem redaktorem na Tuberii... To właściwie wszystko... Nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie, więc nic nie napiszę. Cytując Pitagorasa: "milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepsze od milczenia ".