Ninja i Drake pobili rekord oglądalności na Twitchu

Ostatnimi czasy do bicia rekordów przyczyniła się wszystkim bardzo dobrze znana produkcja, PUBG, jednak teraz nadeszła kolej Fortnite’a, który ostatnimi czasy zmiata sukcesy organizacji BlueHole pod dywan.

Jak wszyscy dobrze wiemy, popularność Fortnite’a ciągle rośnie, a dzięki portowi na telefon na pewno zaliczy on kolejny wzrost liczby graczy. Jednak to nie o tym chcemy dzisiaj porozmawiać.

Dzisiaj, tj. 15 marca 2018 roku, streamer Tyler “Ninja” Blevins pobił kolejny rekord Twitcha. Nie tak dawno poinformował wszystkich, że jako pierwszy streamer osiągnął 3 miliony obserwujących go użytkowników, a dziś jego transmisja na żywo zgromadziła przed monitorami i telefonami aż 635 tysięcy widzów. Całość nie jest wcale przypadkiem, gdyż partnerem Ninjy na streamie był Aubrey “Drake” Graham, czyli jeden z najpopularniejszych raperów na świecie.

Powyższy tweet został polubiony przez aż 255 tysięcy użytkowników, a zaraz po nim ilość widzów na kanale Blevinsa niesamowicie wzrosła. Nawet sam Twitch tweetował o tym, co się działo:

O autorze: Kezja-san

Kezja-san18-letni nerd i memiarz, którego głównym hobby i miłością są gry. Większość swojego czasu spędza, grając w Ligę, oglądając chińskie bajki i pisząc rzeczy w internecie.