NICKMERCS ucisza hejtera!

Czy warto wspierać ulubionych streamerów, wykupując subskrypcje oraz przekazując im donejty? Wypowiedź jednego z widzów na ten temat rozzłościła członka 100 Thieves o nicku NICKMERCS.

Bohaterem tej historii jest Nick Kolcheff, znany też pod pseudonimem NICKMERCS. Należy on do grupy 100 Thieves, sławę zdobył głównie z grania w Fortnite.

https://pbs.twimg.com/media/CSDHtXnWIAALkA8.jpg

 

Niedawno nasz bohater zdobył 10 000 subskrybentów, co oczywiście wiązało się z falą hejtu. Na Twitterze wywiązała się pewna dyskusja. Użytkownicy wyśmiewali ludzi, którzy subskrybują popularnych streamerów. Według hejterów streamerów nie obchodzą ich darczyńcy oraz subskrybenci, dlatego naiwność ludzi jest co najmniej śmieszna. Użytkownik o nicku Weee chyba nie spodziewał się, że odpowie mu właśnie NICKMERCS.

 

Okazuje się, że nawet ci więksi streamerzy podchodzą do swoich subskrybentów “po ludzku”. Bohater naszego artykułu przyznał, że osobiście zna wielu ze swoich subskrybentów i przyjaźni się z ich sporą częścią. Po tym poście NICKMERCS dodał kolejnego tweeta:

Następnym razem, gdy zaczniesz stukać w klawiaturę tymi wątłymi paluszkami… Przestań i pomyśl przez moment, że może, może jest prawdopodobieństwo, że nie masz pojęcia, o czym *****  gadasz.

To, czy chcemy i czy powinniśmy wspierać ulubionych twórców, pozostaje w prywatnej gestii każdego z nas. NICKMERCS co do jednego na pewno ma rację – większość ludzi najpierw pisze, a dopiero potem myśli.

Na podstawie: https://www.dexerto.com/news/100-thieves-nickmercs-shuts-hater-big-streamers-twitch-subs-dont-know-youre-talking-about/45404

O autorze: Varmy

VarmyCześć, jestem Varmy i klikam sobie w komputer. Lubię heherbatę, moje szczury i gry komputerowe. Na co dzień pilna studentka politechniki.
Wpadnij na mój fb: www.fb.com/varmynyaan