[Już online!] Nanami Chan w programie TVN – “Druga twarz”

Olga Sałacka, znana jako Nanami Chan, przeszła całkowitą przemianę w programie Druga Twarz. Trudno było ją sobie wyobrazić w nietypowych dla niej ubraniach oraz kolorze włosów występującym u ludzi naturalnie. Było jej jednak do twarzy z zaproponowaną metamorfozą.

Druga Twarz to program nadawany przez TTV w porach wieczornych. Na Player.pl nowe odcinki pojawiają się w każdą niedzielę o 22:00.

Oficjalny opis programu

Prowadząca program Karolina Gilon i uznani eksperci: Marcin Tyszka, Malwina Wędzikowska oraz Łukasz Urbański spróbują dokonać spektakularnych metamorfoz bohaterom, którzy zaszokują Was nie tylko wyglądem.

Nanami Chan ma szafę pełną ubrań, które zupełnie nie przywodzą na myśl grzecznej 19-latki. Wystarczy spojrzeć na kilka zdjęć z jej Instagrama – @pastelcaat. Dodatkowo upodobanie dziewczyny do piercingu i bardzo wyraźnego makijażu sprawia, że jest idealną kandydatką do takiego programu.

Odcinek miał premierę telewizyjną 19 marca, jednak dopiero 25 pojawił się on online.

Link do odcinka

https://player.pl/programy-online/druga-twarz-odcinki,6630/odcinek-3,S02E03,98852

Jeżeli nie działa Wam player, wyłączcie AdBlocka, uBlocka lub inne podobne oprogramowanie. Czasami wina leży też po stronie przeglądarki – spróbujcie wtedy skorzystać z innej.

Co w odcinku?

Nanami Chan pokazała się w bardzo krzykliwym stroju: pończochy i pasy na nogach ledwie zasłaniała reszta jej kreacji. Przyznała, że wystawiono również nagrodę pieniężną za jej głowę. Dla zachowania tajemnicy, do 4:36 minuty nie pokazano jej twarzy.

Nie obyło się również bez szeroko wypominanej wpadki słownej. Trudno się opętać czy odpędzić?

Po obejrzeniu kilku przyniesionych przez Nanami Chan ubrań organizatorzy postanowili przeprowadzić jej metamorfozę, by nieco stonować jej kreację, nie pozbawiając jej przy tym charakteru.

“Drugą Twarz”, którą zaproponowali Oldze organizatorzy programu, podkreślała usta – teraz bez piercingu i mocnego makijażu oczu. Wymodelowana blond fryzura z grzywką na bok naprawdę jej pasowała… choć trzeba przyznać, że dodawała jej lat w niekorzystny sposób.

 

Oprócz youtuberki, w odcinku pojawiła się również kobieta, która miała problemy z akceptacją siebie ze względu na nadwagę, a potem – stracone kilogramy, objawiające się zwisającą tu i ówdzie skórą. Kolejną uczestniczką programu była Justyna, która zagubiła swoją kobiecość wraz z samooceną. Ukrywa się pod męską odzieżą, sprawiając wrażenie bycia innej płci niż tej, którą się czuje wgłębi i jaką poznała ją jej partnerka.

To nie jest pierwsza wizyta Nanami Chan w studiu telewizyjnym. W 2016 roku wystąpiła w Rozmowach w Toku, w odcinku “Przestańcie mnie hejtować w Internecie“.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.