Co to za żaba/kosmita z reklam Musical.ly?

“Green Frog Dance”, “green alien dance” czy “Żaba z Musical.ly”? Po prostu Dame Tu Cosita, ah, ah.

Spotkaliście się z powyższą reklamą Musical.ly? Wykorzystana w niej piosenka to El Chombo – Dame Tu Cosita. Teledysk to nowa wersja Tchococita Song wydanego kilka lat temu.

Występująca w niej kobieta to Unnati Malhakar, przez niektórych nazywana “jedną z królowych Musical.ly”.

Jak działa Musical.ly?

Podobnie jak w przypadku Snapchata, Musical.ly kładzie nacisk na krótki przekaz. W aplikacji możemy nagrywać 15-sekundowe klipy z popularnymi utworami, ruszając ustami do muzyki synchronicznie, tańcząc czy wykonując akrobacje. Popisy “muserów” (tak nazywają się użytkownicy Musical.ly) możemy komentować lub oceniać za pomocą serduszek.

Spotykam się z wieloma negatywnymi opiniami na temat reklam Musical.ly, które najczęściej pojawiają się na YouTube i w aplikacjach mobilnych. Stosowana w nich muzyka jest bardzo wyraźna, przez co po częstym słuchaniu w niechcianych momentach może wywoływać irytację.

El Chombo – Dame Tu Cosita

Spokojnie, jeszcze mamy o czym pisać.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.