“Kinga” z domu publicznego – możliwe, że to mrs_honey lub luure?

Postaram się dokonać analizy, czy któraś z pań rzeczywiście mogła być Kingą, o której wspominała Ukrainka. Niestety dla Was, ale z dość oczywistych przyczyn, dekolty będą ocenzurowane.

Artykuły o dramie z Isamu:

Pod koniec drugiej części pojawił się tajemniczy snap od Michała Graczyka.

https://www.wykop.pl/wpis/30497259/nie-podchodzi-to-pod-lekki-szantaz-isamu-polskiyou/

Dominik Stokłosa

https://twitter.com/MokrySuchar/status/972593374904627202

 

Na reakcję nie trzeba było długo czekać…

https://twitter.com/starkhehe/status/972594227879333889

 

@Michaeten zapytał pod tweetem, czy jest to prawdziwa informacja. Stokłosa odpowiedział mu:

tak, charakterystyczny wygląd ust, ten pieg nad ustami i tatuaż pod majtkami potwierdzają, że to ona, figura też tak sama. Dodatkowo to na instastory isamu czy tam nitra pojawiła się informacja, że pewna streamerka dorabiała sobie w berlińskim burdelu pod imieniem Kinga.

Usunięte profile

Już około pół godziny po opublikowaniu tego tweeta zniknął profil mrs_honey na Twitterze, na Instagramie został oznaczony jako prywatny.

“Erotyczny pokój”
w Van Kampen Berlin

Prostytucja w Niemczech jest prawnie uregulowana (źródło). Cytując za Pulshr: “Jest trudniej w Niemczech otworzyć sklepik z przekąskami niż burdel”. W lipcu 2017 roku weszła ustawa, która nakazała stosowanie zabezpieczeń w formie prezerwatyw przy jakiejkolwiek czynności seksualnej.

Van Kampen nie tytuuje się mianem domu publicznego. Ujęte ze słowy głównej “eine erotische Zimmervermietung” oznacza paranie się wynajmem pokoi erotycznych, w których pracują “samozatrudnione 21-latki”. Ta różnica słowna pozwala Van Kampen na ominięcie pewnych regulacji związanych z prowadzeniem firmy. Nie to jednak miało być przedmiotem analizy.

Aby znaleźć profil Kingi, musimy wyszukać wszystkie profile. Nie pojawia się on na stronie głównej.

Kinga ist 21 Jahre jung, 168 cm groß, trägt eine KG 36 und einen 75 C-Cup.
Sie hat lange, brünette Haare und braune Augen.

[…] Kinga spricht wenig Deutsch, dafür aber gut Englisch.

Co wiemy o Kindze ze strony:

 • 21 lat
 • 168 cm wysokości
 • 36 kg
 • miseczka 75 C
 • długie, brązowe włosy
 • brązowe oczy
 • nie mówi zbyt dużo po niemiecku, dobrze zna jednak angielski

W branży prostytucyjnej rzadkością jest używanie własnego imienia. Ta praktyka pozwala zaoszczędzić wielu kłopotów, chociażby związanych z natrętnymi klientami poszukujących kontaktu do swej ulubionej pani za pomocą większości dostępnych w Internecie metod.

Mając 30 lat, Paul Weasley zagrał 19-latka. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Kinga od kilku lat miała 21 lat. Jej waga? Kobiet się o to nie pyta. Wyobrażacie sobie sytuację, gdy klient Kingi przychodzi do niej z wagą elektroniczną? Kolor oczu i włosów można zmieniać już od minimum 30 lat za pomocą nowoczesnych metod. Wzrost może być zaniżony bądź zawyżony. Jeżeli chodzi o biust Kingi, tu magię może zdziałać biustonosz z tzw. push-upem, podnoszącym go i sprawiającym wrażenie, że jest większy.

Kinga, podobnie jak każda inna pracownica domu publicznego, może być zbudowana z fałszu i kłamstw, a prawdziwą siebie znać tylko ona.

Jeszcze raz cytując tweeta Dominika Stokłosy:

tak, charakterystyczny wygląd ust, ten pieg nad ustami i tatuaż pod majtkami potwierdzają, że to ona, figura też tak sama.

http://www.vankampenberlin.de/Kinga

Czy te usta są aż tak charakterystyczne? Kobiety opanowały sztukę tak skutecznego make-upu, by za pomocą gry światłocienia zmienić ich kształt na tyle, by nie rozpoznać ich na zdjęciu. Dysponujemy zaledwie trzema z widocznymi ustami, z czego dwa z nich mają nałożoną tak ostry kolor szminki…

“Pieg nad ustami” – znów makijaż.

Trudno ocenić, jak może wyglądać niewielki tatuaż, który jest ledwie widoczny spod materiału majtek. Co innego kolczyk w pępku. Tu sprawa wygląda ciekawiej – mrs_honey posiada przekłuty pępek, luure – nie wiem.

http://www.vankampenberlin.de/Kinga/Setcard.php

A figura? Szczupła kobieta z wyraźną talią. Koniec.

Strona nie podaje dokładnej daty swojego utworzenia, spróbujmy jednak do tego dojść metodą dedukcji…

Wersja jQuery na stronie

Wersja 1.7.1 miała premierę 21 listopada 2011 roku (źródło). Kolejna, czyli 1.7.2, pojawiła się 21 marca 2012 roku (źródło). Reszta zastosowanych skryptów jest sprzed 2011 r.

Nie mówi to jednak zbyt wiele. Ta część może być automatycznie wczytywana z jednego pliku napisanego kilka lat temu.

W 2017 roku do stopki dopisano informacje związaną z nowelizacją ustawy z lipca (tej o zabezpieczeniach). Być może właścicielowi strony nie zależy na zaktualizowaniu jej.

EXIF: metadane zdjęć

Każdy aparat przy tworzeniu zapisuje w zdjęciu dane EXIF z ogromną ilością danych. Możemy dzięki nim sprawdzić markę i model aparatu, balans bieli, czas ekspozycji, orientację zdjęcia, a nawet datę utworzenia go.

Te dane są możliwe do zmiany w banalny sposób: pobieramy narzędzie do zmiany danych EXIF i… zmieniamy. Komu jednak mogłoby zależeć na zmianie tak szczegółowych danych przy tak zaniedbanej stronie internetowej?

Po zbadaniu zdjęć za pomocą metapicz okazuje się, że wszystkie wskazują na 2016 rok, pomiędzy wrześniem a październikiem.

mrs.honey, luure i “Kinga”

Kliknij, aby powiększyć

Uwaga – będzie okrutnie. Na podstawie kilku zdjęć nie da się stwierdzić, czy to jest któraś z tych pań.

Brązowe oczy i włosy, miseczka C, słabo zna niemiecki… tak można powiedzieć o zdecydowanej większości kobiet również spoza branży erotycznej.

Aby potwierdzić te informacje, potrzebujemy:

 • zdjęcia z jedną z pań z takim samym kolczykiem co powyżej,
 • wiedzy, kiedy któraś z pań była w Niemczech (najlepiej pod koniec 2016 roku),
 • kontaktu do jednego z klientów Kingi.

A najlepiej…

 • oficjalnego stanowiska luure bądź mrs_honey.

Jednak czy Internet powinien rozliczać kogokolwiek za Kingę?

 

Skąd wzięły się teksty, że mamy 90% pewności, że to jest ta sama osoba? Nawet jeżeli okaże się, że udało się trafić z przeszłością jednej z pań, będzie to czysty fart. NitroZyniak powiedział, że jest streamerka, która w przeszłości pracowała w domu publicznym. Nie mamy jednak pewności, skąd on to wie. A nawet jeśli – nadal nie wskazuje to na żadną z wymienionych pań.

Cóż, tyle z mojej strony. Jeśli jednak wiesz więcej o tym, co można zamieścić w artykule, proszę o kontakt za pomocą Facebooka lub e-maila (tuberia.pl@gmail.com).

Chcesz podzielić się tymi informacjami ze swoimi widzami? Proszę, umieść link do artykułu w widocznym miejscu!
Na podstawie: https://twitter.com/MokrySuchar/status/972593374904627202

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.