Michał Wiśniewski w top 5 YouTuberów… świata?

lord_mln, jeden z czujnych użytkowników Wykopu, zwrócił uwagę na zaskakujący fakt. Jednego dnia Michał Wiśniewski, były wokalista Ich Troje, zdobył ponad… 415 000 000 wyświetleń.

Zwróćcie uwagę na 13 marca

https://socialblade.com/youtube/user/wisniewskitv

Kanał Michała Wiśniewskiego istnieje na YouTube od 4 kwietnia 2010 roku, do tej pory ma 650 filmów. Jak to każdy kanał muzyczny, powoli zbierał wyświetlenia, a w związku z tym również subskrypcje po każdym nowym utworze.

13 marca wydarzyło się jednak coś niespodziewanego. Nie, żadna premiera nowego utworu artysty czy nowej płyty “best of”. Tego dnia piosenka Anny Kendrick – Cups z ponad 400 milionami wyświetleń została przypisana do kanału Wiśniewskiego. To nie jest żart!

Utwór wciąż pojawia się na nadal istniejącym kanale Anny Kendrick, co potwierdza, że nie został ukradziony. Po kliknięciu w niego użytkownik widzi na pasku u dołu, że autorem filmu jest Wiśniewski.

Dzięki temu błędowi Michał Wiśniewski plasuje się na czwartym miejscu w top światowego YouTube’a. Jego miesięczny wzrost wyświetleń wynosi 21 991,9%. Nie wiadomo jednak, czy otrzyma pieniądze z powodu wyświetleń. Mamy nadzieję, że sprawa szybko się rozwiąże. Zastanawia nas również, jak mogło dojść do takiego błędu?

W 2013 roku Michał Wiśniewski zaliczył wielki powrót ze swoją piosenką “Filiżanka” (ang. cup). Być może jest to w jakiś sposób powiązane z zaistniałą sytuacją.

https://www.youtube.com/user/WisniewskiTV/search?query=cups

 

Na podstawie: https://www.wykop.pl/wpis/30845791/co-tu-sie-odjaniepawla-michal-wisniewski-ma-kanal-/

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.