Rafatus potwierdza: Marlenka żyje! “Akcja dla fejmu”

Finał akcji pokazał, do czego tak naprawdę zdolny jest Rafatus. Potwierdziły się przypuszczenia internautów.

22 kwietnia zahuczał YouTube, Wykop, grupy na Facebooku i inne odmęty Internetu: “Marlenka nie żyje, powiesiła się”. W naszym artykule pokazaliśmy wszystkie dotychczas dostępne materiały na temat tego, co się dzieje z Marlenką – pojawiło się kilka teorii, tajemniczych rozmów na messengerze.

Przeprowadzano wiele ankiet, w których pytano, czy samobójstwo Marlenki to prawda. W większości wskazywano odpowiedź “nie”. Najbardziej prawdopodobna stała się wówczas teoria, że mająca dość krążącej wokół niej opinii Marlena Gałązka postanowiła odsunąć się od Rafatusa – być może na dobre. Miała wtedy zmienić fryzurę, by nikt nie mógł jej poznać – i żyć poza Internetem.

Akcja z Marleną jest ustawiona

Potwierdził to Rafatus na nocnym streamie:

Przyznam Wam się teraz do czegoś. Tak naprawdę to cała akcja z Marleną jest ustawiona. [Myślę, że/Szczerze] w piątek już będzie na streamach. Po prostu wyjechała, bo miała swoich problemów trochę indywidualnych, a zrobiliśmy to… no dla fejmu, no. […] A tak naprawdę to jesteśmy cały czas razem. Także sorry.

Poniżej możecie zapoznać się z klipem z jego wypowiedzi. Oszczędzimy sobie komentarzy na temat poziomu całej tej “akcji”. Trzeba przyznać, że “śmierć Marlenki” zostanie na dobre zapisana w historii polskiego YouTube’a i patostreamów.

Pytanie, czy Rafatusowi opłaci się ten “fejm”.

Rafatus na Wykopie

https://www.wykop.pl/wpis/31512047/akcja-dla-fejmu-rozumiecie-rafatus-oficjalnie-przy/111719795/#comment-111719795

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.