[Potwierdzone: “akcja dla fejmu”] Marlena, partnerka Rafatusa, nie żyje?

Zaledwie kilka chwil temu pojawiła się informacja, według której Marlena Gałązka, partnerka Rafatusa, powiesiła się.

Finał “akcji dla fejmu”

Marlenka żyje i ma się dobrze, o czym możecie przeczytać w artykule poniżej. Dalsza część wpisu jest z 22 kwietnia, gdy nie wiedzieliśmy, co się dzieje z partnerką Rafatusa.

Rafatus potwierdza: Marlenka żyje! “Akcja dla fejmu”

Oryginalna treść artykułu

Nie wiemy, czy wiadomość o śmierci Marlenki jest prawdziwa. Około godziny 13 otrzymaliśmy zdjęcie przedstawiające fragment rozmowy na messengerze. Jeden z rozmówców (podpisany jako Azor – pamiętajmy jednak, że możemy ustawić pseudonim dla rozmówcy) zapewniał, że chwilę wcześniej odbył rozmowę z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, skąd dowiedział się o śmierci Marleny.

Żadna z lokalnych pras z Siedlec (skąd pochodzą oraz mieszkają Rafatus i Marlenka) ani nie potwierdza tej wiadomości, ani nie udziela informacji na temat śmierci jakiejkolwiek młodej kobiety w rejonie.

Media społecznościowe Marleny Gałązki oraz Rafała Kowalczyka nie wypowiedziały się w tej sprawie. Pamiętajmy, że to nie pierwsza taka sytuacja, w której jedna rozmowa z messengera nie jest wystarczająca do potwierdzenia śmierci.

https://www.wykop.pl/wpis/31475709/#comment-111576581

Czekamy na informacje od rzecznika prasowego policji w Siedlcach. Gdy pojawią się nowe szczegóły, zostaniecie o tym powiadomieni za pomocą OneSignal Push (dzwoneczek w prawym dolnym rogu strony).

Aktualizacja: co na to Rafatus?

Stream u Rafatusa

O godzinie 15 Rafatus rozpoczął streama o tytule “najnudniejszy strim w Polsce”, na którym powiedział:

Na razie póki co nie mam żadnych potwierdzonych informacji, to nie będę tego komentować, po prostu chciałem wam tylko poświadczyć, że jeżeli chodzi o Marlenę, jeżeli stała się jej jakakolwiek krzywda, to kończę całkowicie już ze streamowaniem, nagrywaniem tego wszystkiego, bo to już zaszło za daleko.

Rafatus chce się też zapisać na otwartą terapię dla alkoholików. Zamierza zrobić to już jutro, 23 kwietnia. Zapowiedział też, że zastąpi drunk streamy “czymś ciekawszym”.

Na oficjalnej grupie fanów Rafatusa pojawiła się wiadomość, przez którą wiele osób wierzy, że informacja o śmierci Marleny Gałązki jest nieprawdziwa. Jej fragment przeczytacie poniżej:

Od zaufanego źródła mam info, że prawdopodobnie chcą sfingować [upozorować – przyp. red.] śmierć Marleny, gdyż jest skompromitowana publicznie. A ona sama zmieni fryzurę, zmieni jej kolor i będzie nierozpoznawalna.

Trudno jednak bezpośrednio się do tego odnieść, gdy Rafatus na streamie mówi o spędzaniu kilku godzin na oglądaniu jej zdjęć i filmików, zapowiadając również większe zmiany w życiu (w postaci terapii dla alkoholików).

Screen od czytelnika

Aktualizacja: stream 23.04.2017 r.

Rafatus nadal mówi, że nie wie, co się dzieje z Marlenką – nie ma z nią kontaktu. Stwierdził też, że dzwonił na policję i poinformowano go, że w Siedlcach “wszystko jest niby dobrze” (cyt. za Rafatusem).

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.