Magic of Y zaskakuje! Będzie nagrywać tylko po angielsku

Magic of Y zdecydował się na zakończenie nagrywania filmów po polsku. Dlaczego zmienił język? Czy powody są tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać?

Magic of Y to iluzjonista, który w serwisie YouTube prezentował swoje umiejętności często w zabawny i zaskakujący sposób. Jego kanał możecie znaleźć pod tym linkiem.

22 marca na jego kanale pojawił się zaskakujący filmik o nazwie “zamykam kanał na youtube”. Ale o co chodzi?! Zobaczcie poniżej!

Youtuber postanowił zakończyć swoją karierę na polskim YouTube. Od teraz Magic of Y będzie nagrywać tylko w języku angielskim. Oczywiście wciąż będzie możliwość włączenia polskich napisów, co Y wielokrotnie powtarzał w swoim filmiku.

Dlaczego Magic of Y podjął taką decyzję?

  1. Rozwój – Y znajduje się w topce “magicznych” kanałów. Dzięki zmianie języka będzie mógł piąć się coraz wyżej.
  2. Trafienie do większego grona odbiorców – umożliwi mu to występowanie w zagranicznych programach o “magii”.
  3. Zmiana wizerunku Polski – wielu obcokrajowców myśli, że w Polsce po ulicach chodzą niedźwiedzie polarne i nie mamy prądu. Magic of Y chce zmienić postrzeganie naszego kraju przez takie osoby.
  4. Wspieranie fanów w nauce języka – jak sam wspomina, oglądanie filmów i twórczości po angielsku z polskimi napisami świetnie wpływa na znajomość języka obcego.

Jego postawa jest godna pochwały. Miejmy nadzieję, że uda mu się spełnić swoje plany, a sama zmiana języka kanału okaże się ogromnym sukcesem.
Powodzenia, Magic of Y!

Na podstawie: https://apynews.pl/magic-of-y-konczy-dzialalnosc-na-polskim-youtube

O autorze: Varmy

VarmyCześć, jestem Varmy i klikam sobie w komputer. Lubię heherbatę, moje szczury i gry komputerowe. Na co dzień pilna studentka politechniki.
Wpadnij na mój fb: www.fb.com/varmynyaan