Logan Paul kończy z codziennymi vlogami

Kontrowersyjny youtuber w filmiku z 29 kwietnia zadeklarował, że kończy z codziennymi vlogami.

To koniec codziennych vlogów. Robiłem mnóstwo vlogów każdego dnia z rzędu. […] Wasz chłopak chciałby jednak poćwiczyć swoją kreatywność w inny sposób.

Logan Paul przyznał, że wbrew pozorom jest to dla niego szczęśliwy dzień. Jest coraz bardziej zajęty: pracuje nad nowym podcastem, chciałby zająć się też tworzeniem większej ilości muzyki. Prócz tego intensywnie ćwiczy przed 25 sierpnia: planowanym meczem bokserskim pomiędzy nim a innym youtuberem, KSI.

 

Youtuber niewątpliwie zarabia na swoim kanale o wiele mniej niż kiedyś, co mogło przyczynić się do tej decyzji. 31 grudnia 2017 roku na jego kanale pojawił się film nagrany w lesie Aokigahara, znanym też jako “las samobójców”, w którym Logan postanowił pokazać szerszej publiczności powieszonego mężczyznę. Zdjęcie z zamazanym ciałem pojawiło się również w miniaturce klipu. Doprowadziło to do wyrzucenia go z programu Google Preferred, co ucięło jego zarobki ze strony o połowę.

Niespełna kilka dni po przeprosinach postanowił wrzucić kolejny klip, na którym strzelał paralizatorem w kierunku martwego szczura. Na Twitterze poruszał również temat jedzenia kapsułek z detergentem do prania (popularny Tide Pod Challenge). Wszystko to sprawiło, że YouTube zablokował mu cały zysk z reklam.

Dopóki moje serce bije na tej felernej planecie, dopóty vlog się nie skończy.

Wygląda na to, że będziemy musieli dłużej poczekać na kolejne vlogi, ich forma jednak nie zniknie. Z wyjątkiem tego, że wychodzą codziennie.

 

Na podstawie: https://www.dailydot.com/upstream/logan-paul-ending-daily-youtube-vlog/

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.