Logan Paul podpuszczony przez widzów, rasistowskie donejty na streamie

Loganowi ostatnio skończyły się pieniążki, a i widzów zaczęło ubywać, ale jako że jest to bardzo kreatywny twórca, wpadł na pomysł zrobienia streama z… a jakże, Fortnite’a. Fani oczywiście postrzegli ową transmisję jako świetną okazję do trollowania.

Zaczęło się od donejtów, ale nie takich zwykłych… Najpierw datek wpłacił użytkownik o nicku Negros4565, a następnie pieniądze przekazał I_S_Wallow_Cum_77. Oczywiście nieświadomy nikczemnego fortelu Logan przeczytał nicki obu wpłacających, przez co ponownie ściągnął na siebie złą uwagę innych twórców i mediów. Negro bowiem jest nieco przestarzałym rasistowskim określeniem osoby czarnoskórej. Znaczenia drugiego nicku chyba nie muszę tłumaczyć.

Na tym jednak się nie skończyło. Widzowie wspólnie stwierdzili, że śmiesznie by było zaspamić czat wizerunkami fallusów przedstawionych za pomocą znaków specjalnych. Ach, ta kreatywność internautów…

W szczycie popularności streama oglądało łącznie 200 tysięcy osób.

Na podstawie: http://metro.co.uk/2018/04/09/logan-paul-tricked-saying-n-word-bombarded-penis-pictures-fortnite-twitch-stream-7451665/

O autorze: TheOldHunter

TheOldHunterJestem redaktorem na Tuberii... To właściwie wszystko... Nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie, więc nic nie napiszę. Cytując Pitagorasa: "milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepsze od milczenia ".