KSI pobity przez “fana” na parkingu

KSI udał się ostatnio do USA, gdzie zamierza trenować pod nadzorem legendy boksu – Floyda Meyweathera. Podczas tej wycieczki spotkała go jednak bardzo niemiła sytuacja.

Podczas gdy wspomniany youtuber czekał na parkingu pewnej restauracji, podbiegł do niego mężczyzna w okularach i z zaskoczenia uderzył w brzuch. Jak się pewnie domyślacie, KSI szybko oprzytomniał i przystąpił do kontrataku. Bójka zakończyła się w restauracji, gdzie obsługa rozdzieliła walczących osobników. Kelnerzy źle zinterpretowali sytuację – myśleli, że to KSI zaatakował pierwszy i to jego usiłowali unieruchomić. Okazało się, że napastnikiem był bokser kryjący się pod pseudonimem Prophet Muscle. Całe zajście sfilmował przyjaciel KSI.

Powód napaści do tej pory pozostaje nieznany, ale możemy przypuszczać, że była nim chęć wypromowania swojej osoby i zwrócenia uwagi internautów.

O autorze: TheOldHunter

TheOldHunterJestem redaktorem na Tuberii... To właściwie wszystko... Nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie, więc nic nie napiszę. Cytując Pitagorasa: "milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepsze od milczenia ".