Co się działo na konferencji Fame MMA?

Nie mieliście może czasu na obejrzenie konferencji Fame MMA? Przedstawiamy część najważniejszych wypowiedzi, jakie padły w jej trakcie.

Czym jest Fame MMA?

Cytując z oficjalnej strony gali:

FAME MMA to pierwsza w Polsce gala freak fight*, w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji!

freak fight – “zorganizowane bójki osób, które nie zajmują się profesjonalnie sportami walki” [Zalajkowane.pl]

Fame MMA odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie 30 czerwca 2018 r. o godzinie 20:00. Walki stoczą ze sobą m.in. Jakub “Guzik” Szymański i Michał “Boxdel” Baron, Daniel “DanielMagical” Zwierzyński i Adrian “Polak” Polański. Jedną z trzech kobiet na ringu (tzw. ring girl – lekko obnażona osoba zapowiadająca kolejną rundę) ma być Monika “Esmeralda” Godlewska, jedna z sióstr Godlewskich. Jednym ze sponsorów gali jest Marek “Kruszwil” Kruszel. Fame MMA gromadzi więc największych polskich youtuberów i internetowych celebrytów.

via GIPHY

DanielMagical: […] jak ugryzę Adriana to kurs 7 na przykład.

Polak: Mam nadzieję, że jesteś szczepiony.

DanielMagical: Słuchaj, Zwierzyński jestem, nie muszę być szczepiony, ja gryzę, opier****m i Ci k***a łeb odgryzę.

via GIPHY

Krystian “Krycha” Wilczak: Słuchaj, w ogóle zapomniałem zacząć od tego. Kto Ci powiedział, że Ty masz piękną buźkę?

Hubert “Pretty Boy” Korczak: Mi dziewczyny, a Tobie kto?

Krystian “Krycha” Wilczak: Dziewczyny? Chyba pe**ły. […] Słuchaj, ja nie patrzę na to, kto się śmieje, tylko czytam to, co ludzie piszą.

[Chwila wyzwisk od laleczek]

Krystian “Krycha” Wilczak: Powiem Ci, ja kur*a nie lubię peda**lstwa, nie? I jak ja bym z nim przegrał, to mówię Ci szczerze: musiałbym się spakować i wyjechać od siebie z miasta. Nie miałbym wstępu ani na siłownię, ani na żadną salę na treningi kur*a […].

Hubert “Pretty Boy” Korczak: Stary, to wszystko przed Tobą.

DanielMagical: Wiesz co, ja wygram, złamię sobie rękę, ugryzę Cię, zarobię i puff, jadę na Amerykę.

Polak: Ty lachę mi jeszcze zrobisz po drodze.

DanielMagical: Patrz, no kolejny pe**ł. Ty robiłeś chłopakom w YouTubers Shore. Spałeś z chłopakami, co się śmiałeś ze mnie, że z Baobabem śpię w jednym łóżku na nocnym spaniu, a Ty kurde z jednym, z drugim, z trzecim spałeś bez koszulki, na gaciach. […] Co Ty im tam robiłeś, chłopaku?

Polak: Ejej, pominąłeś fakt, że jeszcze dwie dupy tam były.

DanielMagical: No na pewno nie Twoje, bo one się lizały z każdym w sumie.

 

Pobicie na konferencji Fame MMA

Dawid Ozdoba i Adrian Polański

Pomiędzy Dawidem “Surferem” Ozdobą a Adrianem “Polakiem” doszło do kłótni, w której Dawid kopnął w twarz Polaka po jego wypowiedzi na temat relacji youtubera z DanielemMagicalem… Adrian kilkakrotnie przejechał dłonią po czole, wyglądało na to, że naprawdę oberwał.

Dawid “Surfer” Ozdoba: Słuchajcie, […] chłopaki się fajnie ustawili, loża szyderców, zaj**iście.

Polak: Ale nie mieszaj, nie mieszaj Lupy tam w te swoje grono, wiesz, dwuosobowe. Bo raczej on sobie tego nie życzy myślę. […] To, że on tam siedzi, to jest tylko przypadek.

Surfer: Polak, jeśli chcesz wiedzieć trochę z psychologii: Ty się dlatego śmiejesz, bo po prostu nie wiesz, co kur*a masz mówić. Jesteś po prostu przygłupem dla mnie i uspokój się, bo ludzie już Ciebie tak denerwują, że jak się przyburzysz do mnie, to Ci tak przypie****ę. Naprawdę. Kur*a młody, ogarnij się, bo nie ruszasz tego tematu, nie ten level, rozumiesz? Nie ten kur*a level. Uspokój się, kur*a […]

Polak: Ja dzieciaczek, no to Ty dziadku. […] Nie chcę nic mówić, ale każdy, z kim się spotkałem […] wszyscy mówią, że jesteś pier**lnięty ostro, nie?

Surfer: Słuchaj, wolę być pier**lnięty niż być takim przydupasem jak Ty.

Polak: Przydupasem? Przecież to Ty liżesz dupę Magicalowi, żeby Ci tam wyświetlonka kur*a podbił.

 

Pozostałe rozmowy z konferencji Fame MMA były nieproporcjonalne w stosunku zabawności do ilości użytych wulgaryzmów, zatem postanowiliśmy je sobie podarować.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.