Kobieta, która zastrzeliła chłopaka podczas kręcenia pranka na YouTube, skazana na 180 dni więzenia

Może pamiętacie sytuację z czerwca zeszłego roku, podczas której niejaka Monalisa Perez śmiertelnie postrzeliła swojego chłopaka w trakcie kręcenia filmu na YouTube. Miał on udowodnić, że encyklopedia jest w stanie zatrzymać pocisk wystrzelony z pistoletu Desert Eagle z bliskiej odległości.

Monalisa i Ruiz
https://www.tubefilter.com/2018/03/16/monalisa-perez-youtube-stunt-sentencing/

Jak się później okazało – nie jest w stanie. Kula przebiła encyklopedię i śmiertelnie zraniła Pedro Ruiza.

W grudniu Monalisa została skazana na 180 dni pobytu w więzieniu, teraz wyrok jest już oficjalny. Prokurator James Brue stwierdził, że mimo tego, że chłopak poparł pomysł partnerki i dobrowolnie zgodził się na udział w eksperymencie, Monalisa jest winna karygodnego zachowania prowadzącego do nieumyślnego spowodowania śmierci.

Monalisa jest matką dwojga dzieci, do których zachowa pełne prawo opieki.

Ta sytuacja doskonale obrazuje, do jakiej tragedii może dojść podczas bezmyślnej próby zdobycia sławy w internecie. Takiej sytuacji można było z łatwością uniknąć. Czy naprawdę warto ryzykować życie bliskich dla wyświetleń i subskrypcji?

Na podstawie: https://www.tubefilter.com/2018/03/16/monalisa-perez-youtube-stunt-sentencing/

O autorze: TheOldHunter

TheOldHunterJestem redaktorem na Tuberii... To właściwie wszystko... Nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie, więc nic nie napiszę. Cytując Pitagorasa: "milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepsze od milczenia ".