Kim jesteśmy?

 

 

Jesteśmy stroną należącą do  How2Play.pl. Mamy jednak inne cele, grupę odbiorców, redakcję, sposób prowadzenia portalu. Jednym zdaniem: są to relacje czysto biznesowe.

Początek

Planowaliśmy otworzyć stronę 8 marca 2018 roku, jednak YouTube wymusił to na nas trzy dni przed planowanym terminem. To był historyczny dzień: ustanowienie polskiego rekordu ilości osób na transmisji na żywo[1], w trakcie gdy dwóch YouTuberów z ponad milionem subskrybentów było zmuszonych do tłumaczenia się widowni ze swoich zachowań[2][3].

Budujemy świadomość społeczną

Nie ma nic gorszego niż tekst “ogarnij sobie gdzieś”, gdy pytasz o szczegóły kolejnego wydarzenia w Internecie. Tuberia to miejsce, które możesz polecić każdemu, kto nie jest aktualny w świecie informacyjnym – wyjaśniamy tu trendy, niezrozumiałe skróty, tworzymy bieżące relacje z afer i dram.

Punktów widzenia, a w związku z tym źródeł, opinii i faktów jest tyle, że łatwo się w tym pogubić. Co tu dopiero mówić o falsyfikatach… Chcemy przedstawiać to, co się dzieje, w możliwie najbardziej rzetelny sposób.

Tworzymy miejsce do dyskusji

Mediacje zawsze wymagają mediatora, który czuwałby nad zachowaniem poziomu dyskusji i uświadamianiem stronom ich racji. Dopóki wypowiedź nie narusza netykiety czy też granic dobrego smaku, jesteśmy skłonni rozmawiać.

Stosujemy kolor różowy

Bo w różowym drzemie siła.