Przerażony Boxdel musiał zadzwonić do mamy. “To nie jest ustawka”

Podczas nocnego streama 6 kwietnia jeden z donatorów polecił Boxdelowi sprawdzenie instagrama @killer_magnusa. Streamer przestraszył się widoku jednego ze swoich zdjęć, którego nie powinno tam być.

“Nowy klaun z Koszalina?” – pytali widzowie Boxdela. Chwilę przed wejściem na instagrama @killer_magnusa streamer zachowywał się jak na swój sposób normalnie, śmiał się, był uśmiechnięty. Widokiem swojego zdjęcia z dzieciństwa, którego raczej nikomu nie udostępniał, naprawdę go zdziwił i przestraszył.

To nie jest ustawka, nie bawimy się z ludźmi w ustawianie. Jak coś, tobym się przyznał ludziom.

Boxdel postanowił zadzwonić do mamy, by spytać ją, czy nie brała udziału w tej akcji, wysyłając komuś jego zdjęcia. Niestety, była zbyt niekontaktowa w piątkowy wieczór, by wejść z nim w większą dyskusję.

Kim jest killer_magnus?

Podobnie jak Klaun z Koszalina, na swoim profilu wstawił cytat z Biblii, konkretnie z Księgi Jeremiasza, z fragmentu proroctwa przeciw Moabowi.

Przeklęty ten, co wypełnia dzieło Pańskie niedbale!

Jr 48,10

Na jego profilu możemy znaleźć cztery zdjęcia: na trzech z nich widoczny jest zniszczony budynek, być może stara szopa. Na ostatnim, najnowszym, człowiek w stroju klauna siedzi na ceglanej ścianie, na której sprayem napisano: “I want your soul Boxdel”. Opis tego zdjęcia to “nothing happens without a reason”.

Z powodu rozdmuchanego tematu Klauna z Koszalina, wiele osób nie potraktowało akcji poważnie. Ponadto murdered_tommy ogłaszał, że ma w planach kolejne projekty, na które zbierał pieniądze od fanów. Wiele osób potraktowało killera_magnusa jako podróbkę.

nothing happens without a reason

Post udostępniony przez Magnus (@killer_magnus)

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.