Jaca przedawkował alkohol i został zabrany do szpitala // Powrócił do domu po kilku godzinach

Jacek „Jaca” Marcinkowski ma urodziny 9 czerwca, z tej okazji DanielMagical postanowił odpalić urodzinowego streama, który nie obył się bez alkoholu… i wezwania pogotowia.

Chwilę po wejściu ratowników medycznych Daniel przedstawił im całą sytuację: “pił wódkę, pił piwo”. Mężczyzna z początku nie reagował na potrząsanie, był nieprzytomny, ale oddychał. Po około dwóch minutach zaczął reagować na pytania ratowników. Nie był w stanie się podnieść, dlatego na noszach wyniesiono go do karetki.

DanielMagical nie otrzymał żadnych informacji od lekarzy: nie jest w więzach rodzinnych z Jacą (który żyje w niesformalizowanym związku z Gohą).

Przyjechała policja od razu i pogotowie, no. Cukier miał dobry, jak słyszeliście, zabrali go na obserwację na badania i mam tam jechać za parę godzin i się dowiem co i jak.

 

Na odtruwanie go biorą, no tak, najprawdopodobniej, coś tak mówili.

Jaca miał 4,7 promila alkoholu we krwi (nie przebił w tym Rafatusa, który miał go 4,8). Według artykułu z Fokus.tv, dawka śmiertelna wynosi już 4,5 promila. Mężczyzna miał bardzo dużo szczęścia.

11 czerwca, około godziny 8:15 powrócił do mieszkania na ul. Urzędniczej.

O autorze: Lázaro

Lázarozapisany żelaznym rylcem,
wyryty diamentowym ostrzem
na tablicy ich serc
i na rogach waszych ołtarzy
Jr 17, 1