Isamu i _ukrainka – kontynuacja dramy || “Zdradzała męża z top donaterami”

9 marca o godzinie 16:00 Nitrozyniak rozpoczął streama, na którym wyjaśnił kilka kwestii związanych z dramą pomiędzy Isamu i Ukrainką.

Poprzednia część:

Z Facebooka Ukrainki zniknęły wszystkie posty prócz jednego z 7 marca, w którym wyjaśnia, że UkrainkaTV nie jest jej kontem na Instagramie (więcej informacji poniżej). Jej postawa nie jest dziwna: każdy z jej poprzednich wpisów czy wrzuconych zdjęć został zalany spamem, w którym dominowały takie teksty, jak “oddaj Lwów” czy “naciągnęłaś Isamu na kasę”.

Ze snapchata Isamu:

Film na temat yt i tego co zrobim, a czego robić nie będziemy… wjedzie do mnie na kanał jutro wieczorem [9 marca – dop. red.].

źródło: Snapchat, Facebook

9 marca, 16:00
Stream NitroZyniaka

Zdradzała męża z top donaterami.

Nitro podzielił się swoją perspektywą w sprawie Ukrainki. Kłóciła streamerów ze sobą, prawie doprowadziła do rozpadu Pompa Team. Potwierdził, że profil UkrainkaTV nie jest prawdziwy. Prawdziwy (i jedyny) profil Anastazji, Koposova, został przez nią usunięty.

10 marca Nitro zamierza jechać do Isamu i zostać tam najpewniej do środy (14.03).

Sandra, dziewczyna NitroZyniaka, nie jest w ciąży. Rozwiało to wszelkie wątpliwości co do jej stanu. Kilka minut później przyszła do Nitro, nie pojawiła się jednak na kamerce. Podzieliła się krótką historią bez większych konkretów:

[Ukrainka] miała przygodę z jakimś streamerem.

NitroZyniak powiedział, że Isamu nie zdradził Ukrainki. Co więcej – zaakceptował jej dziecko, robił również remont w domu, by jej dziecku żyło się lepiej.

Jeden z donejtorów zadał trafne pytanie – czemu ludzie mają wierzyć jednej bądź drugiej stronie, skoro polegamy wyłącznie na słowach? Nitro skomentował to jednym zdaniem, tym samym uciszając wszelkie pytania w tym temacie:

Dowody są na dysku.

 

Nawet pobyt w Polsce […] to chyba zielona karta? Miała na 3 lata.

Dzień temu otrzymaliśmy dość nieoczywistego, widocznego poniżej snapa ze strony Michała Graczyka. Nitro potwierdził: prawdą jest, że jedna streamerka w przeszłości pracowała w domu publicznym.

https://www.wykop.pl/wpis/30497259/nie-podchodzi-to-pod-lekki-szantaz-isamu-polskiyou/

Gdzie jest obecnie Ukrainka?

Ponoć we Wrocławiu.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.