Isamu wiedział, że Ukrainka ma męża i dziecko

Rok temu Isamu rozstał się z Nymfą, znajdując sobie nową dziewczynę – streamerkę _ukrainka, znaną też jako Anastasia Koposova. Okazało się, że… ma męża i dziecko.

Co udało się nam ustalić?

  • Isamu zerwał z Ukrainką, z którą mieszkał.
  • Ukrainka od 3 lat ma męża i dziecko (okłamywała Isamu, że jest to dziecko jej siostry)…
  • …o czym Isamu wiedział.
  • “Drama” u Boxdela oraz na Snapchacie jest zapowiedzią czegoś większego. Anastazja napisała: “mam dla was bombę informacji na tą osobę”.

Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.

 

Ze snapchata Isamu

Ciężko jest się przyznać do błędu, ale Nymfa raz w życiu miała rację… Rację co do Ukrainki… Anastazja od 3 lat ma męża, którego robiła dokładnie tak jak mnie… Dziecko, które pojawiało się na jej początkowych live, nie jest jej siostry, tylko jej, ona nie ma siostry… #zarabianienastulejach

 

Musimy teraz przejrzeć 45 giga nagrać rozmów i 10 godzin całego syfu, który zrobiła i mówiła na IEM… Unikajcie jej, bo to zło w złotym papierku… Czekam na Nitra i resztę i wspólnie pokażemy wam, kim tak naprawdę jest Anastazja

Po tych wypowiedziach wklejone zostały dwa zdjęcia z zapakowanymi i zwiniętymi workami na śmieci. Możemy się domyślać, że znajdowały się tam rzeczy Anastazji.

Isamu na słuchawce Boxdela

Isamu, w rozmowie telefonicznej z Boxdelem, przyznał:

Nie będę siedział i płakał.

Wiele osób zarzuca Boxdelowi bierność w rozmowie z Isamu i wykorzystanie go w pobijaniu rekordu oglądających transmisję na żywo na YouTube. Zapominają jednak o tym, że to głównie jego widzowie nakłonili go do zadzwonienia do Isamu, a rekord chciał pobić w sobotę wraz z Rafonixem. Nie nalegał na to, by ten mu się zwierzał – w jego odpowiedziach dominowało “rozumiem”, “kumam”. Sporej części jego widowni nie spodobał się jednak m.in. tekst “otwieraj szampana” wypowiedziany jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej. Widać to chociażby w wypowiedzi @kozakWnecieRAFONIXwSwiecie.

Kilka z jego wypowiedzi ze streama Boxdela poniżej:

Powiem Ci tylko, jak to się skończyło. Godzina 4 w hotelu. Słyszysz? To jest w czwartek dojechaliśmy na IEM, cośtam się popstrykaliśmy, było nie halo… no ale ch** wie, pójdziemy spać rano i jej przejdzie. No bo wiesz, baby to raczej zmienne są. To jakaś pierdoła była. No i teraz tak – ja odkrywam kołdrę, myślałem sobie, że śpi, a ona se hotel wybiera. No to… w sumie to jest trzeci raz co ona mi odwala, no bo pierwsze w Łodzi, później tu w Środzie było przy znajomych moich akcję odje**** też z jakimś wyjściem i tak dalej beze mnie oczywiście, więc w sumie mówię “do trzech razy sztuka, nie chcesz – nie mamy żadnych zobowiązań ze sobą”. No to… tam są drzwi […] raus*, kur**.

*raus (niem. wynocha!)

A ona tam już od razu […] powiedziała, że wypier***a ona, że se dłużej nie może poradzić w takim związku i tak dalej. […] No szczerze gdybym był taki do Nymfy [poprzednia dziewczyna Isamu – dop. red.] jak byłem do niej, czyli “24 na godzinę miłosny Szymek”, to możliwe, że nigdy w życiu Nymfy matka by się nie pojawiła na mojej posesji i bym nie poznał… gorszej strony Nymfy.

 

Ja jestem kawalerem, ja mam śliczne dzieci i […] ja będę sobie czas z dziećmi spędzał, a ja nie muszę mieć dziewuchy […]

 

Nigdy w życiu bym nic nie wrzucił też do neta, ale ona mnie kur** tak oszukała. […] Jak Boga kocham, tak pierwszy raz w życiu byłem taki… no w ch** się w niej zakochałem. Ale ona jest tak dobrą aktorką, że zakręciła mnie tak, że ja nie wierzyłem w nic, co kiedyś Wykop – bo Wykop ją znalazł* – co Wykop opublikował. Jakbym wtedy uwierzył, to by szybko to się skończyło.

*Wykop ją znalazł – patrz: artykuły oraz screen na samym dole artykułu.

Jedno, co chcę, to żeby przestała być w Internecie. Niech sobie idzie gdzie chce, a nigdy w życiu tego nikt nie zobaczy i może jeszcze w Żabce znajdzie pracę.

Isamu mówił, że nie ma jej czego zarzucić w kwestii tzw. bankomatu Isamu. Za streamerem krąży opinia, że jego partnerki są z nim dla jego pieniędzy, skąd wziął swoje “przezwisko”. Bardziej przeszkadzał mu charakter Ukrainki.

Powiem szczerze, że występy publiczne Marlenki* to jest ch**.

*w oryginale: d**y Rafatusa

Isamu wiedział o sytuacji Anastazji

Ze snapchata Isamu

Bo nie każdy wykapał, o co chodziło w pierwszej wiadomości: ja wiedziałem o dziecku i o mężu. Chodziło o to, żeby pokazać Wam, jak bardzo zakłamana jest. Was okłamywała w związku z dzieckiem i mężem, a mnie… dowiecie się w swoim czasie.

Anastazja kontratakuje

Mam dla was bombę informacji na tą osobę, ze zdjęciami itd., ale jeszcze se poczekam, w zależności co on jeszcze o mnie powie. Wydaje się że on nie zdaje sobie sprawy z tym że ja również mogę coś udostępnić

https://www.wykop.pl/wpis/30440983/dziewczyna-bedzie-w-kontakcie-o-czym-pisalam-wczes/

Poprzednie artykuły o Isamu:

Isamu:

_ukrainka/Anastazja Koposova:

 Wykop ostrzegał przed Ukrainką

Kliknij, aby powiększyć
Na podstawie: snapchat Isamu

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.