Youtuber ImJayStation aresztowany na terenie Disney Worldu

Youtuber Jason Ethier o pseudonimie ImJayStation, znany głównie z vlogów w opuszczonych budynkach, został zaaresztowany za nielegalne wkroczenie na prywatny teren i stawianie oporu funkcjonariuszom.

Cała sytuacja została uwieczniona na kanale znajomego twórcy, The Fam.

Na wideo słyszymy, jak filmujący krzyczy do ochrony, że Ethier – ImJayStation – został okradziony.

Policjant aresztujący youtubera napisał w raporcie, że był on bardzo zdenerwowany, ponieważ jego rzeczy zostały przez przypadek zabrane przez innego turystę. Ethier stosował agresję słowną wobec ochroniarzy, rozkazując im znaleźć jego rzeczy pod groźbą pozwu sądowego.

Według ochroniarzy Ethierowi kazano opuścić teren, ponieważ filmował ochronę i kontrolę bagaży, co było niezgodne z regulaminem Disney Worldu. Ethier krzyczał na funkcjonariuszy i stawiał opór przy aresztowaniu.

Po wyjściu z aresztu Ethier napisał na swoim Twitterze:

Hej, wydostałem się z aresztu! Dziękuję każdemu, kto wspierał mnie po tym, jak zostałem okradziony przez oszustwo ochrony @WaltDisneyWorld. Pracuję nad tym, aby zdobyć materiał z monitoringu! Wielkie dzięki dla moich ziomków @OmarGoshTV i @JamesTheFam za wyciągniecie mnie z paki!

Na podstawie: http://www.wesh.com/article/youtube-star-arrested-outside-magic-kingdom/19600239

O autorze: TheOldHunter

TheOldHunterJestem redaktorem na Tuberii... To właściwie wszystko... Nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie, więc nic nie napiszę. Cytując Pitagorasa: "milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepsze od milczenia ".