HowToBasic ujawnił twarz

Jakiś czas temu HowToBasic obiecał, że po osiągnięciu 10 000 000 subskrypcji pokaże swoją twarz – i właśnie to zrobił.

Jeden z najbardziej znanych YouTuberów na świecie. HowToBasic osiągnął właśnie 10 000 000 eggskrypcji dzięki wydawanym kilka razy w miesiącu niestandardowym poradnikom o tym, jak kopać bitcoiny, przygotować świąteczne danie, naładować swojego iPhone’a w mgnieniu oka czy ułożyć swoją fryzurę na Donalda Trumpa.

Przykładowo w poradniku o tym, jak usunąć Internet Explorer, dowiadujemy się, że po włączeniu laptopa oraz przeglądarki należy rozwalić obudowę młotkiem, położyć na niej jajka, zgnieść je matrycą i kontynuować uderzanie. Po zniszczeniu go łopatą i przejechaniu przez niego rowerem oraz rytualnym spaleniu pluszowego misia wszystko powinno działać.

HowToBasic słynie z dwóch rzeczy: używanych w każdym filmiku kurzych jaj oraz marnowania jedzenia. Jego widzowie najbardziej wytykają mu to drugie, przypominając o sytuacji dzieci w Afryce. Często jest to przedmiotem ich dyskusji w komentarzach, przekrzykując się tym, który kraj tego kontynentu jest biedniejszy i w jaki sposób można pomóc głodującym.

Pięć lat tajemnicy. Oczywiście nie obyłoby się bez niespodzianki… dwóch… trzech…

Nim jednak będziecie pewni, kim jest HowToBasic, obejrzyjcie filmik do końca.