[Oficjalnie] Gural zatrzymany przez policję w Poznaniu

Stało się. Rzecznik prasowy policji w Poznaniu przekazał za pośrednictwem swojego Twittera informację o zatrzymaniu Gurala.

Zobacz nasze pozostałe artykuły o Guralu:

Co to oznacza w praktyce?

Według Głosu Wielkopolskiego Gural usłyszy zarzuty w ten piątek. Andrzej Borowiak, którego cytat przytoczyliśmy powyżej, poinformował, że sprawa Gurala najprawdopodobniej trafi do sądu. Co więcej, portal podaje, że niewykluczone jest wystąpienie prokuratury do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec youtubera środków zabezpieczających.

Nawoływanie do nienawiści

Radio ZET podaje, że Gural usłyszał jeden zarzut – nawoływania do nienawiści, za które grozi “grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

Lista zarzutów zostanie uzupełniona dopiero po przesłuchaniu poszkodowanych.

 

 

Będziemy Was informować na bieżąco o całej sprawie.

Na podstawie: http://www.gloswielkopolski.pl/kryminalna-wielkopolska/a/gural-zatrzymany-youtuber-proponowal-13latce-seks-za-pieniadze-jest-w-rekach-poznanskiej-policji,13054170/

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.