Kanał Gurala został zamknięty, więc… przechodzi na Twitcha

Czy to już oficjalny koniec kariery Grzegorza Górnego? Jego kanał na YouTube został dzisiaj zamknięty, a cała jego treść usunięta. Wydawałoby się, że już o nim nie usłyszymy… jak się okazuje, ogłosił dziś przejście na Twitcha.

Gural wita Twitcha

Zgadza się. Posądzany o zachowania pedofilne YouTuber po zamknięciu swojego konta postanowił przejść na Twitcha, co spotkało się z olbrzymią krytyką ze strony jego widzów.

Gural nagrywał już poprzednio na Twitchu. Posiada stare konto z około 1700 obserwujących. Możliwe, że przeniesie się właśnie tam – nie mamy jednak stuprocentowej pewności.

Jedna z osób na czacie powiedziała, że Gural ma usunięte konto również na stronie tipanddonation. Nie jesteśmy jednak w stanie potwierdzić tej informacji.

Kanał Gurala zamknięty

Po wejściu na były kanał YouTubera widzimy tylko jedno zdanie:

To konto zostało zamknięte z powodu naruszenia Wytycznych dla społeczności YouTube.

Zaledwie dwa dni temu otrzymaliśmy informację, że badaniem internetowej działalności Gurala ma się zająć policja. Streamer będzie przesłuchiwany pod kątem dopuszczania się czynów powiązanych z pedofilią: namawianiem nieletnich dziewczyn do rozbierania się, a gdy odmawiały – wyzywaniem ich. Wszystko dokumentował na swoich streamach, przez co nie będzie trudno o materiał dowodowy, który rozsiany jest po całym YouTube.

Chwilę po umieszczeniu poniższego filmiku na kanale Splitera okazało się, że po umieszczeniu słowa “Gural” w tytule, film otrzymuje automatyczną demonetyzację, co możecie zobaczyć na screenie na dole artykułu.

Gural wypowiedział się o tej sytuacji także na swoim fanpage’u na Facebooku. Uważa, że jego kanał został zdjęty przez zawistnych ludzi oraz konkurencję.