Gracjan Roztocki został odbanowany po 4 dniach

Gracjan przyznał, że jego streamy cieszyły się coraz większą popularnością – na ostatnim z nich zgromadził około tysiąca osób.

“Z powodu naruszenia wytycznych dla społeczności” usunięto jeden z filmów z kanału Gracjana, który powstał “zaledwie” 9 lat temu. Zaśpiewał on na nim piosenkę, w ten sposób łamiąc prawa autorskie twórcy kompozycji.

Konto Gracjana 3 kwietnia otrzymało ostrzeżenie, przez co nie ujrzymy żadnego jego streama w ciągu kolejnych trzech miesięcy.

Twórca podejrzewa, że ktoś ze zwykłej ludzkiej zawiści postanowił zgłosić materiał sprzed kilku lat.

Może, może to jest też spowodowane tym, że ostatnio właśnie było głośno na temat patostreamów, na temat Gurala, który obrażał ludzi, wyzywał. Który hejtował i tak jak on powiedział sam o sobie, że nie jest święty, i tak samo o innych powiedział youtuberach […], że też robią dużo różnych złych rzeczy i po prostu akurat na mnie popadło. Rosyjska ruletka, na kogo padnie, na tego bęc.

Oczywiście oby to była pomyłka, bo przez 9 lat nikomu ten filmik nie przeszkadzał. Akurat teraz zaczął, drugiego dnia świąt jeszcze […], akurat w lany poniedziałek komuś to zaczęło przeszkadzać. […] Mogę dodawać filmiki, ale będę dodawać tylko filmiki.

Przypominamy, że Gural przeprowadzał rajdy na streama Gracjana Roztockiego. Swoich widzów zachęcał słowami “lecimy do ped**a”, każąc im pisać “je**ć ped**a”. Gracjan kilkukrotnie wypowiedział się na temat Gurala – warto nadmienić, że robił to w bardzo spokojny i kulturalny sposób.

5 kwietnia Gracjan Roztocki zaśpiewał piosenkę o swoim stanowisku wobec platformy.

Jaja, jaja, to są jaja. Na YouTube’ie straszne jaja. Jaja na patostreamach i na głupich filmach, no i niby jest fajowo, ale potem jest niewesoło.

Rajdy na live’y, hejty i donejty, na streamach pijaństwo, wulgarne chamstwo.

Aktualizacja

Dzięki interwencji youtuberów konto Gracjana zostało odbanowane.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.