Gargamel wraca na YouTube

Po filmie “Jak być socjopatą i nie zrazić do siebie ludzi” na kanale Gargamela zapadła ponadsiedmiomiesięczna cisza. Wydawało się, że już nigdy nie zobaczymy nic nowego… aż do 1 kwietnia.

Wczoraj wieczorem Gargamel opublikował bowiem osiemnastominutowy film:

Podsumujmy…

Co Gargamel robił przez ostatnie pół roku?

Przede wszystkim zajmował się “Pogłosem” – audycji w Czwórce, której słuchać możemy w każdy piątek o 19:05.

Oficjalny opis programu:

Gargamel i jego muzyka

Najświeższe brzmienia zza Oceanu, dalekie od list przebojów.

Znajdziecie tu nagrania doświadczonych, ale także początkujących muzyków, związanych z serwisem Soundcloud. W audycji nie brakuje także utworów i rozmów z rodzimymi twórcami sceny alternatywnej.

Gargamel, wraz z Bartkiem Sitkiem (twórca youtubowego kanału Generator Frajdy), prowadzi również kanał na Twitchu: JacexDowózWideo.

Będąc szczerym, musisz mieć bardzo wysokie IQ, aby zrozumieć Jacexa. Humor jest niezwykle subtelny i bez solidnej wiedzy z zakresu polonistyki stosowanej i kinematografii oraz szeroko pojętego humoru większość żartów nie przejdzie przez typową głowę widza. Istnieje także nihilistyczne podejście Kubixa95 do dobrego fanbase’u na youtubie, które zręcznie wplecione jest w jego charakterystykę. Na przykład jego osobista filozofia czerpie w dużej mierze z literatury Huberta Dwornioka. Fani rozumieją te żarty i mają intelektualną zdolność naprawdę docenić głębie tych żartów, uświadomić sobie że nie są po prostu śmieszne – mówią coś głębokiego o ŻYCIU. Śmieję się teraz, wyobrażając sobie, że jeden z tych prostackich idiotów drapie się w głowę, gdy geniusz Barto94 rozkręca się na ekranach internautów. Co za głupcy … jak im współczuję.

I tak, przy okazji, mam tatuaż Jacex Dowóz Wideo. I nie, nie możesz tego zobaczyć. Tylko dla oczu pań – i nawet wtedy muszą zademonstrować, że posiadają przynajmniej 5 punktów iq. Nic personalnego.

GargamelVlog 2.0

Z powrotem Gargamela na stary kanał spodziewać się możemy oczywiście dawnych treści: recenzji, krytyk. To jednak nie ma być główny cel twórczości Jakuba Chuptysia – zamierza on bardziej stawiać na wyrażanie siebie i realizację swoich dawnych pomysłów, które pozwolą odbiorcy bardziej zrozumieć twórcę.

Na podstawie: https://www.youtube.com/watch?v=ZFxlHyq0CQo

O autorze: Nalthe

NaltheAlicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Zawodowo zajmuje się redakcją i korektą książek oraz marketingiem. Powoli dąży do realizacji swojego małego zawodowego marzenia.

A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.