Tyler1 chwali się zawartością talerza i inne faile z Twitcha

Tłuściutki kotlecik i apetycznie wyglądający makaron. Czemu by nie pochwalić się swoim obiadem głodnym wrażeń widzom? Co może pójść nie tak…

Nie tylko Tyler1 miał gorszy dzień. InternetFails opublikował kolejny codzienny montaż wpadek streamerów. Missclick w minigrze Connect Four u Forsena wydaje się przy tym najlżejszy.

Co ciekawe, gdy czekamy w lobby na kolejną grę i nie chcemy pokazywać swoim widzom ekranu, na którym nic się nie dzieje, powinniśmy przełączyć kategorię na IRL. Oczywiście nie dotyczy to kilkusekundowych przerw.

Jeżeli jednak chcemy pokazać spożywanie pokarmu pomiędzy grami, należy bezwzględnie przejść na social eating, o którego zasadach więcej możemy przeczytać tutaj. Pamiętajcie jednak, by nie spożywać na nim głównie “śmieciowego” jedzenia, jak słodycze, batony czy napoje energetyczne, o czym jasno przestrzega regulamin.

Streamerzy w kolejności wystąpienia (lista z opisu filmiku):

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.