Ewa Niespodziana, finalistka Top Model, zakłada kanał na YouTube

Ewa Niespodziana postanowiła opowiedzieć w swoim pierwszym filmiku o tym, jak wyglądał casting do Top Model.

W szóstej edycji programu Top Model, w 2016 roku, Ewa Niespodziana trafiła do finału wraz z dwoma innymi uczestnikami: Darią Zhaliną oraz Patrykiem Grudowiczem. Finał programu wygrał Patryk, Ewa odpadła jako ostatnia. Dla wielu ze swoich fanów to właśnie ona wygrała program – urzekła ich swoją osobowością oraz miłą aparycją… w przeciwieństwie do reszty grupy.

Ewa Niespodziana od wczesnych lat szkolnych była nielubiana, czego nie ukrywała w programie. Pozostali uczestnicy Top Model również nie mogli się do niej przekonać: z nieznanych powodów była przez nich szykanowana od samego początku. Podejrzewała, że konkurenci robią to z zazdrości.

11 kwietnia 2018 roku założyła kanał na YouTube. Posiada na nim już 8974 subskrypcji, a jej pierwszy film o tym, jak wyglądał casting do Top Model, zdobył 82 412 odsłon.

Jak wyglądał casting do Top Model?

Film możemy obejrzeć w jakości 4k. Niestety nie możemy go osadzić; pełny film możecie obejrzeć tutaj.

Wspominałem, że Ewa nie miała w programie łatwo, głównie ze względu na drwiny pozostałych uczestników spotęgowane zachwytem jej osobą ze strony jury. Poniżej możecie zobaczyć kilka fragmentów z jej występów (TVN nie wspiera osadzania klipów z YouTube):

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.