Redakcja

Redaktorzy naczelni

Kunegard

Marcin Kunegard Miłosz

Jestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt.

Profil na Facebooku

Nalthe

Nika Nalthe Borto

Alicja błądząca po Krainie Czarów. Perfekcjonistka, idealistka i marzycielka kryjąca się w mrocznych, gotyckich uniwersach gier, filmów i książek. Poza H2P zajmuje się tłumaczeniami, jest też redaktorką i korektorką – głównie literatury sci-fi.

A. No i wilk. Taki z krwi, z kości niestety natura nie pozwoliła.

Profil na Facebooku

Redaktorzy

Varmy

Varmy

Cześć, jestem Ewa! Kocham chińskie bajki i biegam w fikuśnych wdziankach… ekhm, cosplayach, po konwentach. Posiadam urocze stado szczurów i Jaszczompa. W wolnych chwilach streamuję i opowiadam nieśmieszne żarty, tocząc się po Summoners Rift. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń, wybuchów i pościgów – wpadnij na mój kanał na twitchu! ^^

Kanał na Twitchu
Profil na Facebooku
Mail: varmynyaan@gmail.com

Kezja-san

Jakub “Kezja-san” Kejza

Lubiący wszelkiej maści wybielacze 18-letni nerd i memiarz, którego głównym hobby i miłością są gry. Większość swojego czasu spędza, grając w Ligę, oglądając chińskie bajki i pisząc na H2P.

Kanał na Twitchu
Mail: nekouszy@gmail.com

TheOldHunter

TheOldHunter

Jestem redaktorem na Tuberii… To właściwie wszystko… Nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie, więc nic nie napiszę. Cytując Pitagorasa: “milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepsze od milczenia “.

Jeffy

Jeffy

Jestem 15-letnim weebem, który poza oglądaniem chińskich bajek oraz czytaniem mang lubi tworzyć filmy. A, no i na dodatek jestem bronym.

Fanpage na Facebooku

Chcesz do nas dołączyć?

Pisz na kontakt@tuberia.pl. Szukamy redaktorów, którzy tworzą teksty, oraz poszukiwaczy, którzy dzielą się ciekawymi tematami (im szybciej, tym lepiej!). Dopiero zaczynamy, ale mamy duże ambicje i jeszcze więcej pomysłów 🙂