Dziewczyna Gurala przypadkiem pokazała się na streamie

Kolejny raz Wykop pokazał swoją siłę w kilka chwil namierzając dziewczynę i… kontaktując się z jej rodzicami.

Gural na swoim streamie postanowił pokazać dziewczynę, z którą się związał. Choć będąc bardziej szczegółowym, nie zamierzał pokazywać tego, jak ona wygląda. Przez większość streama mogliśmy widzieć jej nogi w jeansach, przewieszone przez kolana Gurala… do czasu, gdy pochyliła się i znalazła się w obiektywie kamerki.

Dziewczyna szybko została odnaleziona przez użytkowników Wykopu. Domniemają oni, że partnerka Gurala może nie mieć jeszcze 18 lat.

Sandra Borowska?

Gural sam sobie przeskrobał wśród Wykopowiczów. W trakcie streama (niejednego zresztą) dochodziło do obrażania portalu i jego użytkowników.

Trudno obecnie wskazać, kto pierwszy wskazał dane personalne jego dziewczyny, a następnie jej profile na Facebooku oraz Instagramie. Usunęła je jednak, wraz z nimi wszystkie swoje zdjęcia. Cóż, skoro nie chciała ich upubliczniać, nie powinniśmy tego robić.

Osoby, które widziały zdjęcia Sandry Borowskiej z Facebooka twierdzą, że podobieństwo między nią a dziewczyną Gurala jest ogromne. Dopóki jednak sami zainteresowani się na ten temat wypowiedzą, nie powinniśmy wysnuwać zbyt wielu teorii. Możliwe jest, że Sandra to partnerka streamera. Czekamy jednak na oficjalną odpowiedź w tej sprawie.

https://www.wykop.pl/wpis/30520953/dobra-dzis-musze-przyznac-ze-w-koncu-jestem-zadowo/
https://www.wykop.pl/wpis/30518135/ile-ta-jego-dziewczyna-ma-lat-ktos-wie-gural/

Różnica wieku nie powinna być jednak szokująca. Gural urodził się w 1998 roku, ma więc 20 lat. Jeżeli jego dziewczyna ma 17 lat, trzy wiosny różnicy to nie jest nic zadziwiającego.

W związku z opinią, jaka krąży za Guralem, zainteresowani sprawą Wykopowicze postanowili znaleźć kontakt do rodziców Sandry Borowskiej i powiadomić ją o tym, gdzie znajduje się dziewczyna, kim jest jej partner.

Nie poznaliśmy jeszcze ich reakcji.

13-latka i Gural?

https://twitter.com/Sandrusia98931/status/521759988612870144

Jeżeli to konto na Twitterze należy do tej samej 17-letniej Sandry Borowskiej, oznaczałoby to, że już jako 14-latka oglądała Gurala.

DanielMagical pokazuje zdjęcie
dziewczyny Gurala

DanielMagical pokazał na swoim niedawnym streamie duże zdjęcie jego dziewczyny, w tle towarzyszyła temu piosenka Kulfon co z ciebie wyrośnie.

No i co, taki widać Gural legionista, a dziewczyna za Poznaniem jest.

Gural
Drugi stream z dziewczyną

Dziś o godzinie 19:00 Gural nadawał streama. Jego tytuł to “drugi stream z dziewczyną”. Czy sprawa partnerki Gurala wyjaśni się już tego wieczora? #staytuned

Na streamie Gural powiedział, że jego dziewczyna się nie ujawni.

Gural miał też problemy z donate’ami. Część z nich w ogóle się nie pokazywała na streamie, chociaż pieniądze i informację o nich otrzymywał.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.