„Dziewczyna” Amadeusza o „patologicznej galii pseudosportowej” na Wykopie

Trójkąty, alkohol, używki i wzajemny brak szacunku. Czubek góry lodowej mogliśmy oglądać w usłudze Pay Per View. Wszystko to wyciekło trzy dni przed pierwszą konferencją drugiej gali Fame MMA.

Kim jest Amadeusz Ferrari? Najbardziej znany jest ze swojej nienawiści względem Adriana Polaka i występu w YouTube Shore, w którym dochodziło między nimi do spięć. Jedno z nich skończyło się bójką.

Domniema się, że wystąpią na drugiej gali Fame MMA, która odbędzie się 13 października 2018 roku.

View this post on Instagram

After party zgadnijcie kto to

A post shared by Amadeusz Ferrari (@amadeuszferrari) on

Amadeusz Ferrari na after party z Elizą Trybałą.
Nie ma obrazka? Kliknij tutaj.

FAME House to projekt funkcjonujący na podobnych zasadach, co YouTube Shore. Występowała w nim Wiktoria w roli dziewczyny Amadeusza.

10 września na Wykopie pojawiło się znalezisko zatytułowane „FAME MMA – PATOLOGICZNA GALA PSEUDOSPORTOWA ??”, stworzone na podstawie wpisu Zairox123, domniemanej „dziewczyny” Amadeusza. Dlaczego domniemanej? Autorka nie przeszła jeszcze weryfikacji tożsamości, nie mamy pewności, czy to ona. Obiecała jednak zrobić to w ciągu kolejnych dni za pomocą swojego Instagrama.

Link do znaleziska
(poniżej wybrane cytaty)Mianowicie chodzi o Fame House, na którym byłam w roli dziewczyny Amadeusza (tak wtedy mówił i tak też się czułam). To, że zwyczajnie mnie potraktował najgorzej, jak mógł i się po prostu zabawił, zostawię bez komentarza. Nie chodzi tu też o to, że mszczę się za to, bo nie jestem taką osobą. Uważam jednak, że ludzie powinni w Internecie zobaczyć, kogo wspierają finansowo, czy kto jest dla nim w jakimś stopniu autorytetem, przede wszystkim chodzi mi tutaj o młodą widownię, która w żadnym wypadku nie powinna brać z nich przykładu. W żadnym wypadku nie piszę tego, aby się na kimś odegrać, ale sądzę, że dziewczyna Amadeusza, którą już nie pierwszy raz spotyka taka sytuacja, oraz widzowie powinni wiedzieć, jak to wygląda od środka i jakie toksyczne i fałszywe są wobec siebie te relacje. Po prostu to, co tam się działo, w środku przekracza ludzkie pojęcie i wielu może zaskoczyć i zszokować. Projekt, który miał być niby bardzo dobrym projektem i zapowiadał się wspaniale, miał jeszcze bardziej rozreklamować galę, okazał się moim zdaniem – i pewnie większości widzów – niewypałem.

Projekt sportowy zakrapiany alkoholem bardzo często olewany przez uczestników, a na boku wykorzystywane do tego różne używki czy też panie do towarzystwa (tak, mówię tutaj o pani, którą przezywaliście transem), czy poza kamerami zdradzanie swojej dziewczyny to bardzo słaba reklama Fame MMA.

Dowiedzieliśmy się również co nieco na temat Boxdela

Serio niektórzy myślą, że Boxdel, jeśli miał okazję, to nie zdradził swojej kobiety? Oczywiście, że to zrobił. W sobotę rano po piątkowym melanżu wpadł do naszej sypialni z Krychą, mówiąc, jak to we trzech “robili” jedną dziewczynę, przybijając sobie wzajemnie piątki. Czy to jest normalne i czy to jest powód do dumy, że zdradziło się swoją kobietę?

Poniżej autorka wrzuciła wszystkie screeny z rozmów z Amadeuszem po tym, jak była tam pierwszego dnia czy po tym, jak już opuściła projekt. Na początku wypowiedzi wspominała, że wielu osobom powinny wystarczyć w ramach weryfikacji tożsamości.

Kliknij, aby powiększyć.

Cytaty z tej rozmowy robią furorę na Wykopie. Zwłaszcza ten, w którym Amadeusz tłumaczy się ze swojego poziomu hormonów. Dodam tu tylko to, że “więcej znaczy lepiej” nie ma odniesienia do testosteronu – jego nadwyżki zamieniają się w żeński estriadol, co u mężczyzn kończy się m.in. zmniejszonym libido czy powiększeniem biustu.

Gwiazdorzyć trochę będę musiał, taka praca, muszę wygrać życie na tym projekcie, a później na spokojnie odcinać kupony, ale jeśli mnie zaspokoisz, to nie będę musiał swoich popędów, bo ja mam wysoki testosteron – raz w życiu sobie zbadałem, bo musiałem badania do tej walki przedstawić i się okazało, że mam maksymalny górny poziom, co tłumaczy, dlaczego mam taki duży popęd seksualny i zaspokojenie go jest silniejsze ode mnie.

Krytyka projektu przez Amadeusza

Za ile wynajęto mieszkanie?

Jeśli wierzyć screenowi, kilkudniowy pobyt kosztował zaledwie 12 000 złotych.

Grożenie autorce

Ciekawi mnie, ilu ze screenów nie zobaczyliśmy.

Jaki jesteś? Ale jaki

A tutaj w nawiązaniu do tego, co robili chlopacy wraz z Boxdelem, który ma dziewczynę.

Gorąco zachęcam do dalszego wykopywania znaleziska.

Aktualizacja: Wiktoria potwierdziła tożsamość za pomocą swojego InstaStories.

Na podstawie: http://www.wykop.pl/ramka/4523933/fame-mma-patologiczna-gala-pseudosportowa/

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.