DisguisedToast oskarżył Twitcha o niewypłacanie wynagrodzenia

Na ostatniej transmisji gracz Hearthstone’a o pseudonimie DisguisedToast oświadczył, że od siedmiu miesięcy nie otrzymał pensji za prowadzenie transmisji na Twitchu. Czy oskarżenia te okazały się prawdziwe?

– Tak właściwie to Twitch nie płaci mi od siedmiu miesięcy.
-Co?!
-Powinienem odpuścić.
– Nani?!*
-Ta.
-Żartujesz?
-Twitch, nie wiem czy ktoś od was to ogląda, ale mogę dostać moje pieniądze?
-Od siedmiu miesięcy?!
-Ta.
-To nie… To znaczy… Trzeba wypełnić jakieś papiery… Nic wielkiego…
-Jak to nic wielkiego? Policz sobie, jak to może być nic wielkiego? Z czego żyłeś do tej pory, z dotacji?
-Innych rzeczy.
-Sponsorów?
-Innych rzeczy.

 Taka rozmowa nawiązała się pomiędzy streamerką XChocoBars a DisguisedToastem podczas ostatniej transmisji. Fragment ten dość szybko trafił na Reddita, gdzie społeczność błyskawicznie zarzuciła streamerowi kłamstwo. Użytkownicy udowodnili, że po wypełnieniu dokumentów pensja jest automatycznie przesyłana na konto twórcy. Finał tej historii jest dosyć trywialny. Okazało się, że wina stoi po stronie streamera, a owa sytuacja raczej nie była celowym atakiem na reputację platformy, jedynie nieporozumieniem wynikającym z niedoinformowania Toasta. Dodatkowo przeprosił on widzów oraz Twitcha, za to, że swoją wypowiedzią nieumyślnie zaszkodził wizerunkowi serwisu.

Odpowiedź Toast'a

* Nani?! – jap. co?!, serio?!
Na podstawie: https://www.reddit.com/r/LivestreamFail/comments/822qby/twitch_hasnt_paid_hearthstone_streamer/?st=jees6fb2&sh=8abd82f1

O autorze: TheOldHunter

TheOldHunterJestem redaktorem na Tuberii... To właściwie wszystko... Nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie, więc nic nie napiszę. Cytując Pitagorasa: "milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepsze od milczenia ".