Co się stało z Discordem Obserwatorów?

Jeśli byliście członkami Discorda Obserwatorów, widok wyrzucenia z grupy powinien Was zdziwić. Okazało się jednak, że jeden z moderatorów postanowił zbanować wszystkich użytkowników. Obserwatorzy założyli już nowego – link w artykule.

Pod niedawno dodanym filmem Obserwatorów, przedstawiającym ich najnowsze intro (trwające – bagatela – około minuty), pojawiły się dwie istotne informacje.

Co sie stało z Discordem?

Na poprzednim Discordzie mieliśmy ”kreta” w moderacji, który skasował wszelkie zapisane na nim informacje i zbanował wszystkich użytkowników. Nie znamy jego powodu, lecz myślimy, że było to spowodowane przez jego infantylne zachowanie.

Przesłuchanie Gurala

Odnośnie Grzegorza [Gurala], był on przesłuchiwany prawdopodobnie 17 marca (nie dowiemy się tego na 100%, ponieważ Grzegorz nie pochwali się tym swojej publiczności). Woli jednak manipulować swoją młodą widownią i zarzucać innym youtuberom ”coś”, czego nie zrobili, nie mając na to żadnych dowodów.

Nowy Discord Obserwatorów

https://discord.gg/AtWHRVs

Obserwatorzy YT: nowe intro

W nowym intro Obserwatorów znajduje się obcy, który może przynosić na skojarzenie inne kanały, jak na przykład Strasznie Ciekawe. Wyciągający rękę kosmita to darmowy szablon, w który można włożyć dowolny tekst lub logo. Obserwatorzy nie dopuścili się więc kradzieży. Najczęściej można znaleźć grafikę pod nazwą “alien logo reveal”.