Jak się skończyła sprawa DeeJayPallaside’a i mrs.honey?

Dobę po wyjaśnieniach nie pojawiły się żadne nowe informacje, zatem możemy podsumować całą zaistniałą na IEM-ie sytuację pomiędzy DeeJayPallaside’em a mrs.honey.

Podsumowanie

Czy osoby widoczne na trybunach to DeeJayPallaside i mrs.honey?

Potwierdzone

Tak. DeeJayPallaside potwierdził na swoim streamie 5 marca, że to są oni.

Co działo się na trybunach?

Nic

Według DeeJayPallaside’a – tylko całował się z mrs.honey, do niczego więcej nie doszło. Uchwycone przez kamerę trzęsienie się ich rąk wynikało wyłącznie z tego, że DeeJayPallaside ma tik poruszania nogą. Gdy mrs.honey trzymała dłoń na jego udzie, on podrzucał swoją nogą.

Jedynym materiałem dowodowym jest fragment z wywiadu ze Snaxem dla TVP, a w zasadzie kilka sekund rozmazanego w powiększeniu ujęcia. Część osób z Wykopu zadeklarowała podrzuceniem informacji o tym zdarzeniu reklamodawcom DeeJayPallaside’a. Nawet jeśli do czegoś doszło – to będzie tylko walka na słowa.

via ytCropper

stream DeeJayPallaside’a

Czy DeeJayPallaside jest z mrs.honey?

Nic nie wiadomo

To materiał na nową dramę. Youtuber zgromadził ponad 20 tysięcy osób na live, od razu po obaleniu twierdzenia o tym, co robił na trybunach na IEM-ie, liczba ta zaczęła gwałtownie spadać. Zachęcał ludzi do zadawania pytań – odpowiedział na wszystkie… oprócz jednego. Pięciozłotowe donejty z pytaniem “jesteście razem?” sypały się, jednak nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi, żadnej sugestii czy nawet podpowiedzi.

 

Na streamie byli również m.in. Boxdel (analizujący go na swoim live), Rafatus, Jankos i Vander.

Pod koniec streama DeeJayPallaside wystosował… pozew do widzów. Wydrukował kartkę z nagłówkiem “pozew” – ot, taki smaczek dla fanów.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.