Gorąco na trybunach IEM-u || DeeJayPallaside: Oczy widzą to, co chcą widzieć.

Kamera TVP przyłapała podczas IEM-u parę, która zaczęła się zbyt intensywnie obnosić swoją miłością… Czy spekulacje, że jest to DeeJayPallaside, są trafione? Dopóki potwierdzi on tych informacji we własnej osobie, nie możemy mieć stuprocentowej pewności.

Gorące finały
Intel Extreme Masters 2018

Jak co roku, tak i na tegorocznym IEM-ie było mnóstwo ludzi, co widać na relacji Splitera z How2Play. Oprócz zwykłych uczestników pojawiło się wielu cosplayerów, wystawców oraz mediów. Imprezę odwiedzili też prezenterzy TVP, nie wygląda jednak na to, by spodziewali się tego, co przypadkiem uchwycili jedną ze swoich kamer.

4 marca TVP opublikowało zmontowany wywiad ze Snaxem z zespołu Virtus.Pro. Aby nie było zbyt nudno, pomiędzy jego wypowiedzi postanowiono wstawić kilka różnych ujęć z imprezy, w tym oglądającego rozgrywki tłumu. Kamera wychwyciła jednak zdecydowanie zbyt dużo.

W 2:58 momencie poniższego filmiku widać trybuny z mnóstwem ludzi. W prawym dolnym rogu możemy dostrzec parę, która się namiętnie całuje. Przyjrzyjmy się jednak ruchom w pobliżu krocza mężczyzny. Niektórzy podejrzewali, że trzęsie on kolanem, jednak zdecydowanie przywodzi to na myśl coś innego – coś, co nie powinno mieć miejsca w takich okolicznościach…

https://youtu.be/u2XNG-Eeqlk

 

via GIPHY

DeeJayPallaside podejrzewany
przez użytkowników Wykopu

Link do znaleziska

Aktualizacja: znalezisko zostało usunięte. Wpis “Tego raczej żiżej nie usunie” zniknął z portalu… ale nie z Internetu.

Link do kopii zapasowej znaleziska

Screenshot znaleziska

Temat rozpoczął PiersiowkaPelnaZiol. Wrzucił widocznego powyżej gifa, sugerując, że znajduje się na nim często obecny w dramach wykraczających poza YouTube, a nawet i życie, DeeJayPallaside, a kobietą, z którą się całuje, jest mrs.honey. Mężczyzna w bluzie, który siedzi po ich prawej stronie, to Giczu.

Klip ESL
z tych samych trybun

Pod klipem screeny z potwierdzeniem, że to te same osoby.

Zwróćcie uwagę na osoby na trybunach, w szczególności: meżczyznę z afro dwa rzędy za Pallaside’em i mrs.honey oraz przerwę po ich lewej stronie. Za nimi również siedzi ten sam mężczyzna w szarej bluzie, który na gifie miał skrzyżowane ręce, tutaj – wyraźnie krzyczy zza ich pleców.

Kliknij aby powiększyć

DeeJayPallaside:
biała koszulka

W filmiku IEM 2018 Funny Moments pojawiło się kilka fragmentów ze Snapchatów YouTuberów (m.in. 0:28). Na kilku z nich pojawia się DeeJayPallaside w tej samej białej koszulce.

mrs.honey:
fioletowa bluza z trzema paskami

Identyfikowanie YouTubera za pomocą białej koszulki wydaje się zabawne – przecież każdy może taką mieć. Co innego jednak w przypadku fioletowej bluzy z charakterystycznymi trzema paskami, w której mrs.honey była na jednym ze swoich streamów.

Link do całego streama

mrs.honey i DeeJayPallaside?

Pod tym samym znaleziskiem użytkownik Elsjusz wstawił znalezionego screena z rozmową z mrs.honey. Nie mamy pewności, czy jest ona prawdziwa.

https://www.wykop.pl/wpis/30421579/uwaga-uwaga-tego-raczej-zizej-nie-usunie-xdd-to-te/

Czekamy na komentarz DeeJayPallaside’a. Jeśli potwierdzi, że to był on, YouTuber będzie miał nie lada problem z przeproszeniem swojej widowni, w tym ponad 1 100 000 subskrybentów.

Aktualizacje
20:00

DeeJayPallaside na swoim snapchacie zapowiedział live’a o 21:30. Jeśli nie będziecie mieli możliwości obejrzenia go, zapraszamy do tego artykułu.

21:15

DeeJayPallaside przesuwa stream na 22:00.

22:05

Stream rozpoczął się z 5-minutowym opóźnieniem o nazwie “WALENIE NA IEM CZY NIE? XD”. DeeJayPallaside zaczyna słowem: BEKA.

DeeJayPallaside przedstawił na streamie Ewę (Mrs Honey). Potwierdził, że to oni byli widoczni na trybunach.

Tego nie ma co wyjaśniać, stało się […] my Wam przedstawimy, jak to wyglądało.

DeeJayPallaside pokazał, jak wyglądał ten namiętny pocałunek. Przyznaje, że trząsł nogą, podczas gdy Ewa trzymała rękę na jego udzie, niedaleko krocza. Chwilę później widownia z 20 000 osób spada do 12 000.

Oczy widzą to, co chcą widzieć.

Od początku streama ze strony komentujących padają pytania “czy jesteście razem?”. Youtuber nie odpowiada. Zachęca jednak do zadawania pytań.

DeeJayPallaside otrzymał donate’a z pytaniem “jesteście ze sobą?”. Powiedział “pozwól, że odpowiem na inne pytanie”. Nadal unika odpowiedzi.

Gdzie są dolarki?

Na koniec streama wydrukował kartkę z dużym nagłówkiem u góry “POZEW” i pokazał w kierunku widowni śmiejąc się przy tym.

Na streamie byli również Boxdel, Vander, Rafatus i Jankos.

Na podstawie: https://www.wykop.pl/wpis/30421579/uwaga-uwaga-tego-raczej-zizej-nie-usunie-xdd-to-te/

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.