DanielMagical w odpowiedzi na rekord Boxdela: “Jedziemy po tablicę Ouija”

10 marca (sobota) o 22:00 DanielMagical zamierza po raz drugi wywoływać duchy.

Nie będzie dużo ludzi, no co ty, bez jaj. Tylko dwie osoby dojdą do nas. “BMW” nie będzie.

Na streamie nie pojawiło się nic konkretnego, ot – DanielMagical ustalał szczegóły wywoływania duchów. Rozmawiał w tym czasie z taksówkarzem, który miał go podwieźć, żeby mógł odebrać paczkę z tablicą Ouija.

Czym jest tablica Ouija?

Jest to płaska plansza z narysowanym alfabetem, liczbami od 0 do 9, wyrazem “goodbye” na samym dole, czasem również ze słowami “yes”, “no” oraz “hello”. Aby dowiedzieć się, co chce przekazać nam istota z zaświatów, umieszczamy na planszy wskaźnik – tak zwaną planszetę (fr. planchette), czyli mniejszą od dłoni deseczkę na dwóch kółkach z okrągłą dziurą, dzięki której wskazuje ona kolejne znaki komunikatu z drugiego świata.

Co ciekawe, “Ouija” jest znakiem towarowym firmy Hasbro*, znanej z produkcji wielu zabawek i posiadanych marek, m.in. My Little Pony.

*źródło: Wikipedia

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.