“Czy Karolek będzie ojcem?!” (Tak)

12 kwietnia Karolek opublikował materiał, w którym odpowiada na pytania z najpopularniejszych wyszukiwanych fraz z Google “czy karolek …”. Nie, nie ma dziecka. Tak, będzie ojcem.

Czy Karolek ma dziecko?

Temat Karolka jako ojca to jest dość popularny temat […]. Nie. Na chwilę obecną nie mam dziecka, nie mam dziecka nieślubnego, jakiegokolwiek innego, nie snujcie domysłów.

Czy Karolek będzie ojcem?

Czy będę ojcem? Tak, będę na pewno szczęśliwym i niezwykle kochającym ojcem już niedługo, bo za kilka miesięcy będziemy mieli okazję powitać naszego potomka na świecie. Trzymam kciuki, by wszystko się udało.

Youtuber nie wie, jakiej płci będzie dziecko. Dowiedzieliśmy się również, że Karol Dąbowski i JDabrowsky nie są braćmi (ani rodziną), nie ma snapchata, nie ma dziewczyny (a narzeczoną), urodził się w Knurowie na Śląsku 11 września 1995 roku (w tym samym dniu co reZi i Yoczook). Jeździ autem Suzuki Vitara z rocznika 2017.

Całość możecie zobaczyć na jego kanale.

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.