Boxdel dzwoni do wróżki, by sprawdzić, kto pierwszy wyleci z YouTube

Sylwester, Marcin, Michał czy Daniel – który z nich jako pierwszy wyleci z YouTube? Boxdel postanowił sprawdzić to, dzwoniąc do Wróżki Akuliny.

6 kwietnia na swoim streamie Boxdel postanowił zadzwonić do wróżki, by zapytać ją o to, kto jako pierwszy odpadnie z YouTube’a. Dodzwonił się do Akuliny, znanej wróżki z kart. Na ich podstawie podała Boxdelowi, w jakiej kolejności pożegnają się z nim koledzy.

Przedstawił się jako Robert, który w pracy ma czterech współpracowników: Sylwestra, Marcina, Michała oraz Daniela. Chodziło odpowiednio o Bystrzaka (lub SA Wardęgę), Rafonixa, Boxdela oraz DanielaMagicala. Streamer był ciekaw tego, kto jako pierwszy “wyleci z pracy” – dodał, że jeden z nich koniecznie musi wylecieć. “Prawdopodobnie wylecą wszyscy” – powiedział wróżce.

Po chwili wróżenia z kart wróżka podała kolejność:

  • Daniel (DanielMagical),
  • Marcin (Rafonix),
  • Michał (Boxdel; po pewnym czasie, być może po około pół roku).

Boxdel nie podał dokładnych informacji o osobach, nie przedstawił się też z prawdziwego imienia, przez co wróżba mogła być przekłamana. Co więcej, jakość i prawdziwość wróżb Akuliny nie mają zbyt pozytywnych opinii w Internecie

Podczas streama ktoś zadzwonił do Boxdela, mówiąc: “masz 7 dni”. Czyżby Obserwatorzy czaili się na kolejną osobę?

Niedługo potem jeden z widzów doradził mu, by wszedł na Instagrama killer_magnusa, nowego klauna (na wzór Klauna z Koszalina), który, zdaje się, ma interes wobec streamera [czytaj więcej].

Kilka shotów ze streama

O autorze: Kunegard

KunegardJestem założycielem oraz redaktorem naczelnym Tuberia.pl. Interesuję się socjologią, automatyzacją, marketingiem sensorycznym, korelacjami międzyjęzykowymi, twórczością Jacka Londona oraz psychologią zwierząt. Poczucie humoru mam po tej kurce z avatara.
— — —
All we are is entertainment.