5 Sposobów na… w reklamie Warki

Mundial w Rosji zbliża się wielkimi krokami, tymczasem Warka wraz z kanałem 5 Sposobów na… rozpoczyna kampanię marketingową mającą na celu przygotowanie Polaków do wspólnego kibicowania.

Youtuberzy w kampanii piwa Warka

Program nosi nazwę “Drużyna na 5” i w jego skład wejdzie 17 filmów instruujących, jak wykonać pomysłowe gadżety kibica i inne tematyczne ozdoby. Youtuberzy wezmą też udział w “treningu Warki” , gdzie sprawdzą swoje umiejętności piłkarskie.  Ekipa będzie też relacjonować piłkarskie zmagania bezpośrednio z Rosji.

Twórcy kanału 5 Sposobów na… doskonale znają świat męskiej rozrywki, także w jej piłkarskim wydaniu. Dlatego przed zbliżającym się świętem wszystkich kibiców postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie przygotować fanów na to wydarzenie. Inspirując się nowatorskimi, futbolowymi pomysłami znanymi z „Planety Warka”, nasza „Drużyna na 5” z pewnością uczyni piłkarskie emocje jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Tak o akcji wypowiedziała się Ewelina Kawnik, kierownik marketingu Warki.

Odcinki serii będą się ukazywały w każdy piątek o godzinie 18:00.

Jesteśmy grupą facetów i od zawsze na naszych kanałach „5 Sposobów na…” i „Pięciobój” promujemy dobrą zabawę w męskim gronie. Dlatego po drodze nam z Warką, stawiającą na rozrywkę w prawdziwie męskim wydaniu.

To z kolei cytat youtuberów z 5 Sposobów na… na temat nadchodzącej akcji.

Na podstawie: http://www.dlahandlu.pl/detal/wiadomosci/youtuberzy-w-kampanii-piwa-warka,69242.html

O autorze: TheOldHunter

TheOldHunterJestem redaktorem na Tuberii... To właściwie wszystko... Nie mam nic ciekawego do powiedzenia o sobie, więc nic nie napiszę. Cytując Pitagorasa: "milcz albo powiedz coś takiego, co jest lepsze od milczenia ".